Skip to main content

Jeśli szukasz dobrej inwestycji, powinieneś poważnie rozważyć inwestowanie w pustą ziemię. Większość ludzi nie rozumie, dlaczego ziemia jest dobrą inwestycją, inni po prostu nie dają jej kredytu, na jaki zasługuje jako inwestycja. Ci, którzy zastanawiają się, dlaczego ziemia jest dobrą inwestycją, zadają pytania takie jak:

Jakie dochody ma pusta ziemia?

Co to robi Po prostu tam siedzi.

Co w tym ekscytującego? To jest nudne

W rzeczywistości inwestycje gruntowe są również bardzo dobre pod względem przepływów pieniężnych. W rzeczywistości kraj jest znacznie bardziej elastyczny jako inwestycja, niż myśli większość ludzi. A fakt, że nic nie robi, jest dużym plusem; jak wkrótce się przekonacie, dlaczego. Co jest nudnego w inwestycji, która może przynieść Ci pieniądze?

10 najważniejszych powodów, dla których warto inwestować w ziemię

1. Nie potrzebujesz żadnych działań

Grunt może pozostać taki, jaki jest – nie trzeba go remontować, naprawiać ani budować, aby zachować jego wartość. Musisz tylko wiedzieć, że ktoś inny może chcieć zbudować coś na nim lub posiadać go takim, jakim jest, i jesteś gotowy. Tak długo, jak posiadasz kawałek ziemi, za który ktoś by zapłacił, dokonałeś właściwej inwestycji gruntowej.

2. Właściciele wolnych gruntów są bardziej skłonni do sprzedaży

Sprzedaż ziemi jest znacznie łatwiejsza dla wielu ludzi niż sprzedaż innych rodzajów nieruchomości, ponieważ nie zarabiają na tym. Nie ma zatem sentymentalnego powodu, aby się go trzymać, gdy okaże się, że sprzedaż ma wartość. Z tego powodu wolniejsi sprzedawcy ziemi również częściej oferują lepszą cenę, ponieważ nie tracą żadnego źródła dochodu. Niektórzy utrzymują kraj wolny, ponieważ nie wiedzą, jak go dalej rozwijać. Wydaje się więc korzystne, aby odpuścić.

3. Twoje zaangażowanie nie jest wymagane

Porównajmy własność ziemi z własnością budynku na wynajem. Budynek wymagałby zajęcia się najemcami, hydraulikami i innymi kłopotliwymi problemami związanymi z budynkiem. Ale pusta ziemia nie prosi o ciebie. Z drugiej strony budynki mogą stawiać oszałamiające wymagania, które można zignorować tylko wtedy, gdy istnieje ryzyko, że wpadną w kłopoty prawne.

4. Kupowanie ziemi jest łatwe

Kupując inne rodzaje nieruchomości, zwykle masz do czynienia z bankami i firmami hipotecznymi. Ale dzięki ziemi masz natychmiast wspaniałe nieruchomości i nie musisz pożyczać pieniędzy od instytucji finansowych. Dużym plusem jest fakt, że grunty nie wymagają tyle inwestycji finansowych, co inne rodzaje nieruchomości.

5. Będziesz miał do czynienia z dużo mniejszą konkurencją

Przy wielu regularnych inwestycjach w nieruchomości masz do czynienia z dużą konkurencją. Może to być męczące, ponieważ tracisz wiele okazji, nawet jeśli wygrasz kilka. Dzięki pustej ziemi możesz uniknąć wielu z tych wyzwań, ponieważ praktycznie nie ma konkurencji o pustą ziemię.

6. Nie potrzebujesz żadnych inspekcji

Każdy dobry inwestor nieruchomości często musi zobaczyć zakupiony budynek, zanim za niego zapłaci. W rzeczywistości może być wymaganych wiele informacji, aby zapewnić podjęcie właściwej decyzji nawet po obejrzeniu nieruchomości. Ale pustą ziemię można kupić bez konieczności oglądania jej osobiście. Możesz zrobić wszystko online, ponieważ nie ma żadnych struktur do kupienia przy zakupie.

7. Finansowanie przez sprzedawcę może znacznie zwiększyć potencjał dochodu

Wiele banków nie oferuje finansowania zakupu gruntów. Jednak ta wygoda może zmotywować wielu ludzi do posiadania pustego terenu. Jeśli więc uda ci się zaoferować kupującym finansowanie, możesz sprzedać swoją ziemię po znacznie wyższych cenach i znacznie zwiększyć potencjalny dochód.

8. Posiadanie ziemi jest tanie na dłuższą metę

Bez ubezpieczenia, rachunków za media, hipotek i innych kosztów związanych z posiadaniem nieruchomości grunty są dość tanie. Nawet podatki od nieruchomości od wolnych gruntów są niskie, co czyni grunt idealną inwestycją, jeśli nie chcesz wszystkich tych problemów.

9. To daje mniej zmartwień

Kraj jest bardzo stabilny jako inwestycja. Nie ma żadnych problemów, takich jak zużycie, amortyzacja, kradzież lub zniszczenie. Wszystko to, oprócz tego, że jest bardzo tanie, sprawia, że ​​posiadanie ziemi jest tak mądrą decyzją.

10. Jest ustawiony w tłumie

Wiele osób zapomina, że ​​ziemia jest w ofercie, a to oznacza, że ​​jej wartość może rosnąć z czasem. Korzyści z posiadania gruntów mnożą się, jeśli kupisz je przed wielkim projektem deweloperskim, takim jak grunty pod bungalowy, grunty rolne, grunty mieszkaniowe NA i podobne projekty. Z tego powodu sama ziemia może być bardzo cenna jako narzędzie inwestycyjne.

Inwestycje gruntowe są bardzo intratne

Ziemia daje ci dużo dochodu rezydualnego. Większość inwestycji w nieruchomości nie oferuje takiego komfortu. Nawet początkujący mogą dobrze inwestować, jeśli pusta ziemia jest inwestycją z wyboru, ponieważ nie wymaga dużej wiedzy ani ciągłego zaangażowania.

[ff id=”2″]