Skip to main content

Jeśli jesteś inwestorem, znalezienie działki deweloperskiej jest trudnym zadaniem. To jest czasochłonne. Dużym wyzwaniem jest także konkurowanie z innymi inwestorami, którzy mogli znaleźć ten sam kawałek ziemi dla swoich koncepcji. Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci zadanie.

  • Pracuj lub pracuj z agentami nieruchomości

Wiele inwestycji jest zarządzanych przez agentów nieruchomości w imieniu firm, dla których pracują. Jeśli chcesz, aby Twój projekt lub koncepcja znalazła się w portfolio na sprzedaż, musisz na nie spojrzeć. Twoja propozycja biznesowa powinna być zawsze gotowa do prezentacji. Jeśli masz już projekty, możesz je przynieść na swoją stronę. Bądź bardzo idealistyczny i głośny w planach, które ukształtują twój rozwój. To, co usłyszą od ciebie lub zobaczą w twoich prezentacjach, wpływa na ich decyzje. Bądź szczególnie konkurencyjny, ponieważ niektóre z nich mogą już mieć bliskie kontakty z innymi firmami.

  • Użyj zdjęć satelitarnych generowanych przez popularne aplikacje.

Rzeczywiście jest tutaj technologia, która ułatwia pracę wielu ludziom. Obejmuje ciebie. Tak, możesz korzystać z aplikacji, które generują zdjęcia satelitarne ulic. W ten sposób możesz łatwo znaleźć luki na ulicach i pustych przestrzeniach lub tam, gdzie obok wielkich ogrodów buduje się małe domki. Następnie możesz śledzić te miejsca lub przynajmniej wyszukiwać interesujące miejsca. Następnie w tym momencie wykonaj okular. Szukaj ludzi, z którymi możesz porozmawiać o kraju. Jeśli nie ma nikogo, z kim można porozmawiać, samorząd lokalny jest wiarygodnym źródłem informacji.

  • Skontaktuj się z lokalnymi działami planowania miast, które Cię interesują, aby zbudować swój rozwój.

Maksymalizuj czas w mieście lub w ratuszu. Idź do działu planowania. Poproś o informacje na temat niektórych brązowych lub nawet zielonych obszarów, które są otwarte na planowanie i rozwój. Pamiętaj, że aplikacje stają się publiczne po ich złożeniu. Możesz więc przejrzeć te dokumenty i przekonać się, czy jest jeszcze miejsce na dalszy rozwój. Jeśli nie na tej samej nieruchomości, być może na sąsiednim kawałku.

Znalezienie kawałka ziemi, na którym można budować budynki, miasteczka, a nawet dom, może być bardzo męczące. Jeśli kiedykolwiek okaże się, że potrzebujesz pomocy lokalnego agenta nieruchomości, pamiętaj, że on lub ona jest tylko telefon!

[ff id=”2″]