Skip to main content

Jak wiecie, molestowanie seksualne weszło głęboko w strukturę naszego społeczeństwa. Może to być w biurze, w domu, a nawet w środowisku, w którym mieszkasz. Ale jak możesz uniknąć padania ofiarą molestowania seksualnego?

Zastosuj te sposoby, aby tego uniknąć na pamięć.

1. Działaj dobrze z ufnością

Nie oznacza to, że jesteś zimny lub wrogo nastawiony do ludzi wokół ciebie. Sensowne jest przyjęcie postawy biznesowej, szczególnie jeśli masz do czynienia z płcią przeciwną w szkole i gdzie indziej. Kiedy inni wiedzą, że nie masz do siebie zaufania, zwykle używają tego przeciwko tobie i zachęcają cię do seksu z nimi. Gdy zdobędziesz tę pewność siebie, będziesz pozytywnie traktować wszystkie możliwości, jakie napotkasz w życiu, w tym smakołyki od szefów, kolegów, kolegów z klasy i tak dalej.

2. Bądź skromny w ubieraniu / pielęgnacji

Jak powinieneś wiedzieć, to, co nosisz, stanowi silny przekaz dla innych. Noszenie pewnych stylów odzieży może być osobą tak wyuzdaną lub odwołać się do innych członków społeczności, których się nie spodziewasz. Ubranie / uwodzenie to język, który w przypadku niewłaściwego wypowiedzenia może lub będzie oznaczać katastrofę dla sprawcy. Dzisiaj; ciasne, krzykliwe lub odsłaniające ubrania mogą szybko zwrócić niewłaściwą uwagę. Tak, tak wiele osób uważa, że ​​ma prawo nosić to, co chce.

3. Obserwuj swoich pracowników!

Z kim się kojarzysz? O czym zawsze rozmawiasz podczas interakcji z nimi? Nie oznacza to, że musisz odrzucić kolegów. Jeśli regularnie rozmawiasz z kolegami znanymi z dyskusji na tematy seksualne lub słuchasz ich, inni spośród twoich współpracowników mogą zdecydować, że będziesz otwarty na zaloty seksualne i dlatego otworzyłeś skrzynkę. Jeśli rozmowa staje się ryzykowna, dobrze jest usprawiedliwić się.

4. Unikaj narażania na szwank sytuacji.

Osoby nadużywające dzisiaj mogą chcieć cię odizolować, aby miały cię dla siebie. Może to być zaproszenie dla podwładnego do podzielenia się napojem alkoholowym lub kontynuowania pracy po godzinach pracy bez wyraźnego powodu. Uważaj na takie zaproszenia! Ponieważ mogą być tymi, którzy złapią cię w złej sieci napastnika seksualnego

[ff id=”3″]