Skip to main content

Lądowanie pierwszego klienta może początkowo brzmieć jak niezwykle trudny element. Jeśli jednak zastanawiasz się nad rozwojem swoich umiejętności i znajdujesz sposoby, aby dać się zdradzić jako osoba, która może dodawać opłaty innym organizacjom ludzkim, na pewno możesz rzucić piłkę za swój szał na twarz!

Oto 5 czystych technik, które możesz zastosować, aby zdobyć pierwszego płacącego klienta:

1. Powiadom znajomych

Nie wstydź się. Twoi prawdziwi przyjaciele mogą być szczęśliwi, że ci pomogą, a jeśli uwierzą w ciebie i twoje umiejętności, z przyjemnością rozwiążą zdanie o tobie. Jeśli masz dobrze spokrewnionych przyjaciół, poproś o pomoc. Możesz połączyć się ze swoim pierwszym konsumentem!

2. Umieść ulotki dla swojej społeczności

Tak, ta technika i tak działa. Jest to szczególnie przydatne, jeśli prowadzisz lokalizację w okolicy. Na przykład, jeśli oferujesz usługi wyprowadzania psów, możesz wydawać ulotki dla swojej okolicy. Wyszukaj fora społeczności. I nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz różnorodności w ulotce!

3. Sprzedawaj w mediach społecznościowych

Podczas gdy marketing w mediach społecznościowych może cię kosztować dość grosza, warto poprosić o najlepszą ofertę za swoje oferty. To, co jest naprawdę świetne w reklamach sklasyfikowanych w serwisach społecznościowych, to możliwość penetracji rynku docelowego. Nie musisz już koncentrować się na ludziach. W rzeczywistości możesz atakować praktycznie każdego na świecie, który ma konto na tej konkretnej platformie społecznościowej!

4. Załóż blog

Blogowanie to świetny sposób na zaprezentowanie swojej wiedzy specjalistycznej. Potencjalni klienci mogą łatwo ustalić, czy naprawdę jesteś wart określonej przez Ciebie opłaty. Oprócz korzystania z bloga jako platformy do przyciągania klientów, możesz zarabiać na nim za pomocą dowolnej liczby metod. Na początek możesz polecić towary, z którymi jesteś połączony w swoim blogu. Otrzymujesz niezłą opłatę za każdym razem, gdy ktoś dokonuje zakupów za pośrednictwem Twojego hiperłącza partnerskiego!

5. Posiadaj własną wizytówkę

Jeśli masz własną komercyjną kartę firmową, Twoja firma wygląda teraz na ważną, a nie tylko na kilka nocnych dostawców lotów. Weź udział w spotkaniach i seminariach oraz współpracuj z ludźmi w swojej firmie. Rozdaj wizytówkę, aby ludzie mogli łatwo się z Tobą skontaktować, gdy potrzebują Twojej pomocy!

[ff id=”2″]