Skip to main content

Krawaty są podstawą każdego mężczyzny, który pracuje w biurze. To jest fakt. Innym interesującym faktem jest to, że spośród milionów osób noszących remis większość nie ma pojęcia, kto jest lepszy od drugiego. Mężczyźni noszą krawaty przez jedną trzecią życia, ale bardzo nieliczni znają ich wartość. Oczywiście, jeśli jesteś nosicielem krawata, zawsze warto wiedzieć, co pasuje do jednego krawata i jak możesz powiedzieć, że twój krawat jest lepszy od drugiego. Jeśli kupisz krawaty jako inwestycję, a nie tylko wybór mody, na pewno będziesz mieć więzi, które trwają dłużej i są znacznie lepsze niż twoi rówieśnicy.

Krawatowy materiał

Jeśli poświęcisz trochę czasu na przeczytanie recenzji mody z krawatami, przekonasz się, że zawsze zaczynają się od opisu materiału, z którego krawat został wykonany. Materiał zastosowany w każdym krawacie w dużej mierze determinuje jego zewnętrzną krawędź i jest podwójnie ważny, ponieważ określa, jak krawat zachowuje się z resztą stroju, gdy jest noszony. Z oczywistych względów tani krawat wykonany z taniego materiału sprawi, że Twoja garderoba będzie wyglądać tanie.

Podobnie jak koszulki i inne codzienne ubrania męskie, poliester jest zdecydowanie najczęściej stosowanym materiałem na krawaty. Te poliestrowe krawaty są idealne do jednorazowego użytku lub dla osób z ograniczonym budżetem. Jeśli chcesz zdobyć Grand i uzyskać standardowy status krawata, musisz kupić jedwabne krawaty noszone przez mężczyzn, którzy traktują swoje krawaty bardzo poważnie. Jeśli chcesz używać krawata przez długi czas, kup jedwabny krawat, ponieważ jest on bardziej trwały i ma wszystkie cechy stylu, które może zaoferować klasyczny materiał.

Więc jeśli chcesz być na szczycie hierarchii remisów, zapytaj sprzedawcę o siedmiokrotnym remisie. Ten konkretny krawat ma swoją nazwę, ponieważ jedwab jest składany siedem razy przez doświadczonego rzemieślnika, aby stworzyć klasyczny i elegancki krawat. Jedwab może kosztować dużo, za 100 $ za stocznię. Więc nie oczekuj, że siedmiokrotny remis będzie tani. Jeśli nie musisz wydawać dużo pieniędzy na liniowy materiał, wybierz krawaty wykonane z mieszanki poliestru i jedwabiu.

Krawaty są dostępne w różnych materiałach, stylach, wzorach i kolorach. Fakt ten po prostu implikuje, że nie ma usprawiedliwienia dla noszenia złego krawata, gdy idziesz do pracy, zwłaszcza gdy bierzesz udział w oficjalnych wydarzeniach lub okazjach. Ludzie przestali kupować krawaty na podstawie ich marki lub sprzedawcy. Niektóre stały się bardziej praktyczne dzięki ich wyborowi i zdecydowały się na ogólne więzi, ale są wykonane z materiałów wyższej jakości. Wszystko, co musisz zrobić, to sam wybrać dobre więzi, aby zawsze uzyskać wartość swoich pieniędzy przy każdym zakupie.

[ff id=”2″]