Skip to main content
Budownictwo

Aldea Zama – Punkty, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie ziemi w Tulum

By 3 kwietnia 2020No Comments

Prawdopodobnie słyszałeś, że Tulum to świetne miejsce do inwestowania w ziemię. Tyle jest z pewnością prawdą. Nieco mniej znane jest to, że niektóre czynniki mogą sprawić, że dobry zakup nieruchomości będzie świetną inwestycją. Wiele funkcji oferowanych przez Aldeę Zamę, ekskluzywną zabudowę wiejską w Tulum, świadczy o tym.

Funkcje do przeszukiwania obejmują:

Miejsce – Blisko plaży, centrum miasta, kompleksów wypoczynkowych i centrów handlowych, możesz uczynić życie wygodnym i wygodnym. Aldea Zama znajduje się w odległości spaceru od plaży – w rzeczywistości jest to jedyna obecnie istniejąca droga z centrum miasta do plaży. W drodze na plażę znajduje się ośrodek z polem golfowym i ekskluzywną dzielnicą handlową. Centrum miasta z lokalnymi restauracjami, sklepami z rękodziełem, bankami i dużymi sklepami, takimi jak Walmart, znajduje się w odległości spaceru.

Sprzęt na miejscu – Ważne jest również, aby w społeczności istniały udogodnienia. Niektóre nieruchomości są sprzedawane osobno i nie ma gwarancji, że udogodnienia będą dostępne w pobliżu. Aldea Zama to planowana społeczność, która obejmie strefę zakupów z kawiarniami, restauracjami i różnymi sklepami. Jest to dodatek do udogodnień w centrum miasta.

Infrastruktura – Jakie będą ulice w okolicy, w której kupujesz? Jak się masz? Jeśli kupisz tam, gdzie nadal są nieutwardzone lub nie ma dróg dojazdowych, możesz zaoszczędzić pieniądze. Zależy to jednak silnie od tego, jak szybko zostanie ukończona infrastruktura drogowa, jak wysokie są budżety państwowe, inne wydarzenia itp. Ulice Aldea Zama są już gotowe i ukończone. Przewody i drenaż są również instalowane pod ulicami, aby uzyskać atrakcyjny wygląd. Nie ma na co czekać.

Przygotowanie partii – Chęć budowy nieruchomości jest bardzo ściśle powiązana. Tak jak musisz ocenić, ile możesz postawić na przyszły rozwój drogi, musisz także oszacować koszt i czas, aby przygotować się dużo, gdy jest on w stanie „surowym”. Działki Aldea Zama są gotowe do budowy. Połączenia są również gotowe.

Atmosfera wspólnoty – Może ci się wydawać, że wzięcie pod uwagę atmosfery społeczności przy wielu zakupach jest absurdalne, ale niepewność co do tego, jak społeczność może się rozwijać, sprawia, że ​​wzięcie pod uwagę tego czynnika jest tym ważniejsze. Aldea Zama ma określoną atmosferę wizualną (rustykalną i współczesną), ma na celu przyciągnięcie międzynarodowych turystów do dzielnicy handlowej oraz posiada statut i środki zapewniające, że cała społeczność utrzyma miłą i przyjemną atmosferę.

W Tulum jest wiele dobrych opcji gruntów; Jest kilka świetnych. Weź pod uwagę te czynniki, aby zobaczyć, na jaki kraj patrzysz.

TOPMexicoRealEstate.com; Wiodąca sieć specjalistów Meksyku w zakresie bezpiecznego wyszukiwania i zakupu nieruchomości w Meksyku

[ff id=”2″]