Skip to main content

Otwórz teraz swój portfel, a są szanse, że znajdziesz kartę kredytową. Karty kredytowe ewoluowały teraz z pozycji „tylko dla biznesmenów” do pozycji dla wszystkich. Dla tych, którzy chcą podejścia „biznesmena”, sprawdź American Express. Choć może to zabrzmieć banalnie, American Express wydaje się bardziej zorientowany na biznes niż przeciętny nabywca. Głównym tego powodem jest to, że American Express nie jest tak powszechnie akceptowany, jak inne karty, takie jak MasterCard i Visa. Może to wynikać z tego, że American Express jest bardziej kartą „biznesową”.

American Express ma wiele różnych wersji kart dla różnych osób. Niebieska karta, która nie kosztuje i ma nagrody członkowskie. Następnie jest „Karta kredytowa Gold Delta SkyMiles”. Za pomocą tej karty możesz zdobywać Delta SkyMiles, które następnie możesz wymieniać na Flight Awards w Delta. Preferowana karta Gold Gold to następujące nagrody, które nie mają limitu wydatków i pozwalają Ci zapłacić w całości. Następną kartą jest „Platinum Business Credit Card”, która pozwala płacić w czasie i nie ma opłat przez 12 miesięcy.

Usługa American Express jest również przydatna dla małych firm dzięki narzędziom takim jak otwarte forum, na którym można konsultować się z innymi właścicielami małych firm. Możesz także uzyskać wskazówki dotyczące zarządzania finansami małej firmy. To wraz z dobrym nastawieniem może pomóc ci osiągnąć dobry biznes, jeśli prowadzisz małą firmę. Co jeśli prowadzisz większą firmę, a nie małą? American Express oferuje również programy kart firmowych! (Więcej informacji na stronie firmy). Mają także rozwiązania w zakresie podróży służbowych, które mogą pomóc w podróżowaniu.

Czy jesteś handlowcem? Wypróbuj narzędzia handlowe American Express. Dzięki temu American Express może pomóc Ci w drukowaniu reklam, takich jak czasopisma i gazety. Możesz także otrzymać karty podarunkowe, które są przedpłaconymi kartami kredytowymi z limitem wydatków, które pozwalają bezpiecznie przekazywać pieniądze innym. Wreszcie, sprzedawcy mają bezpłatny dostęp do obsługi klienta, aby uzyskać pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów.

Podobnie jak Visa, American Express wprowadził również karty „przedpłacone”, które działają tak samo jak karta podarunkowa, której można używać wszędzie tam, gdzie akceptuje American Express. W rezultacie rodzice, którzy chcą dać nastolatkom pieniądze, nie mogą łatwo stracić alternatywy. Karty przedpłacone można również doładowywać i mają wiele takich samych korzyści jak zwykłe karty American Express, bez rachunku czekowego i kodu PIN. W przeciwieństwie do Visa, American Express oferuje karty „Specjalne”, które są dostępne w wariantach „Urodziny, jadalnia, film, dzieci, nastolatki, panna młoda i pan młody i dziękuję”.

Ogólnie rzecz biorąc, American Express jest dobrym wyborem, jeśli jesteś małym przedsiębiorstwem / używasz swojej karty kredytowej online / itp. Jednak jeśli szukasz dobrego wyboru dla osobistej karty kredytowej, patrzę na Visa, ponieważ mają niezawodną obsługę klienta i są również bardzo przyjazne dla użytkownika. (Chociaż to samo można powiedzieć o MasterCard.) American Express jest ogólnie doskonałą kartą z dobrą historią i bardzo polecam ją nowym firmom.

[ff id=”3″]