Skip to main content

Czy kraj zadowala cię dobrem, które ma? Każdy kraj otrzymał od Boga pewne dobre rzeczy, z których mogą skorzystać jego mieszkańcy. Jednak wiele osób nie ma poczucia smakołyków, które oferuje ich kraj. Płaczą raczej w biedzie. Ten artykuł ujawnia tajemnicę jedzenia dobrobytu kraju.

Jeśli jesteś chętny i posłuszny, powinieneś jeść dobro kraju; Ale jeśli odmówicie i zbuntujecie się, zostaniecie pochłonięci przez miecz ”, ponieważ usta Pana przemówiły – Izajasza 1: 19-20 (NKJV).

W kraju, w którym niektórzy ludzie mamroczą i narzekają, że cierpią i żyją w biedzie, inni naprawdę to robią, a nie z powodu złych praktyk. Jesz dobrobyt kraju.

Bóg chce, abyście cieszyli się błogosławieństwami, które On skojarzył z krajem, w którym przebywacie, i dał klucz do jego realizacji. Użycie tego klucza otwiera cię na wielkie błogosławieństwa. Kluczem do sukcesu jest bycie chętnym i posłusznym poleceniom Pana przez cały czas.

Bądźcie gotowi i posłuszni

Jest to mądrość, którą Bóg ustanowił, abyśmy mogli z powodzeniem żyć na ziemi. Musicie być zarówno gotowi, jak i posłuszni Panu, aby jeść dobro kraju. Być posłusznym, a jednak niechętnym, nie przynosi dobrych owoców, a jeśli jesteś chętny i nie jesteś posłuszny, nic nie robisz. Dwa z nich muszą być obecne, aby cieszyć się dobrobytem kraju.

Bóg ma plan i cel dla każdego człowieka. Odkrycie i prześladowania przyniosą wam wspaniałe owoce. Wielu chrześcijan, chociaż znają Boży plan dla nich, nie chcą go realizować. Niektórzy są nieposłuszni, ponieważ uważają, że plan Pana nie jest dla nich idealny, podczas gdy inni martwią się przeciwnymi opiniami społeczeństwa, rodziny i przyjaciół. Niektórzy chrześcijanie mogą być gotowi realizować plan i cel, ale chcą to robić na swój własny sposób, podczas gdy inni postępują zgodnie z jego instrukcjami, ale nie dobrowolnie. Wszystkie te postawy wpływają na dobro, które powinno do nich trafić. Musisz być chętny i posłuszny, aby jeść dobro kraju.

Bóg powiedział, że jeśli odmówisz i zbuntujesz się, zostaniesz pochłonięty przez miecz. Ten miecz może przybrać formę ubóstwa, choroby i porażki, porażki, depresji i frustracji. Niektórzy chrześcijanie cierpią z powodu jednej lub więcej z tych rzeczy, ale nie są świadomi, że jest to spowodowane nieposłuszeństwem wobec Pana lub niechętnym podejściem do pracy. Otworzyły one drzwi wroga, by je nacisnąć.

Całkowite posłuszeństwo

Bóg wymaga całkowitego posłuszeństwa, a nie częściowego posłuszeństwa. Częściowe posłuszeństwo nie jest posłuszeństwem. To wciąż nieposłuszeństwo. Dopóki nie uczyniłeś, jak powiedział Pan, nie byłeś Mu posłuszny. Nie ma ceny za niepełną pracę; Dopóki tego nie zrobisz, nie będziesz nagradzany. Pracujecie na warunkach Bożych, a nie na waszych warunkach.

Abraham był człowiekiem, który był gotowy i szedł całkowicie posłuszny słowom Bożym. Bóg powiedział mu, by opuścił kraj ojca i udał się do miejsca, które mu pokaże, a on wstał i wyszedł, nie wiedząc, czego się spodziewać i gdzie iść (Rodzaju 12: 1) -4). Nigdy nie wrócił do tego kraju. Poinstruował nawet swojego sługę, aby nigdy nie zabierał syna w to miejsce. Abraham był posłuszny Bogu we wszystkim i był bardzo błogosławiony we wszystkim (Rodzaju 24: 1, 4-6).

Izaak również był chętny i posłuszny, a ziemia głodu ustąpiła mu miejsca, którego Filistyni zazdrościli. Pan poprosił go, aby nie schodził do Egiptu, lecz pozostał w kraju głodu, i był posłuszny. Zasiał w tym kraju i poddał się mu sto razy w tym samym roku (Rodzaju 26: 1-6, 12-14. Warto być posłusznym Bogu. On zna i ma dla nas to, co najlepsze, i dlatego jest mądrością łatwo go słuchać.

Co Bóg zrobił w twoim sercu? Bądź chętny i posłuszny, aby to zrobić. Zresztą może się to nie wydawać idealne, ponieważ twoja gotowość i posłuszeństwo to twoja radość, pokój i umiejętność spożywania dobra kraju.

[ff id=”2″]