Skip to main content
Podróże

Bezpłatny projekt logo

By 13 marca 2020No Comments

Bezpłatne projekty logo po prostu nie są tego warte. Są jak Frankenstein próbujący sprzedać swojego potwora za darmo! Oprócz tego bezpłatnego logo, prawdopodobnie niektórzy internauci umieszczają duże czcionki i obrazy graficzne w przestarzałym oprogramowaniu i twierdzą, że jest to przyzwoite logo. W przeważającej części te logo naruszają i naruszają zasady dotyczące znaków towarowych. Jednak głównym problemem związanym z darmowymi logo i stronami z bezpłatnym logo jest to, że zostały opracowane przez marketerów, a nie profesjonalnych projektantów, którzy wiedzą, jak zrobić dobre logo. Chcą zarabiać pieniądze, niekoniecznie zapewniając jakość, której szuka klient.

Darmowe logo są w zasadzie z półki i nie są oryginalne, wiele innych osób użyłoby tego logo. Na pewno nie chciałbyś prezentować swojego produktu ze wspólnym i zepsutym logo. Prawnicy zajmujący się znakami towarowymi są bardzo zainteresowani oryginalnością logo. Aby zapewnić odpowiednią ochronę marki, bardzo ważne jest znakowanie logo. Nie musisz tracić tej ochrony, kupując darmowe logo.

Co więcej, darmowe logo to prawdopodobnie tylko bitmapa w niskiej rozdzielczości. Takie obrazy bitmatyczne nie nadają się do użycia w witrynie iz pewnością nie można ich wydrukować. Bezpłatne logo nie zapewniają formatu wektorowego niezbędnego do działania drukarki. Bezpłatne projekty logo firmy to strata czasu i wysiłku. Najgorsze w całym tym procesie jest to, że nawet jeśli masz darmowe logo, kosztuje ono o wiele więcej pieniędzy, niż gdybyś kupił niestandardowe logo.

[ff id=”1″]