Skip to main content
Budownictwo

CeBIT Australia 2018: Rozbudowa obszaru biznesowego w obszarze IT

By 17 marca 2020No Comments

CeBIT Australia to największe i długotrwałe targi technologiczne w regionie Azji i Pacyfiku, które na nowo definiują, kształtują i napędzają firmy w dziedzinie informacji i technologii. Z zadowoleniem przyjmuje ponad 300 liderów technologii z całego świata. Ponadto oferuje świetny program konferencji na kolejne dni z udziałem ponad 50 ekspertów lub wizjonerów z różnych dziedzin. Każdego roku społeczność podobnie myślących ekspertów technologicznych i ekspertów spotyka się na CeBIT z pewnością siebie i imponującym sposobem prezentacji produktu. Wystawcy lub delegaci biznesowi są podzieleni na cztery grupy w zależności od rodzaju organizacji, tj. H. Biznes, rząd, MŚP i start-upy. W ten sposób CeBIT oferuje każdemu możliwość przeżycia i uczestnictwa w takim wydarzeniu.

Oto mały wgląd w główne programy CeBIT Australia 2018, które odbywają się w dniach 15-17 maja w International Convention Centre w Sydney.

Wystawa Premier

Prawie ponad 350 wystawców, którzy są świetnymi specjalistami z różnych organizacji biznesowych i pozarządowych. Pokazują swoje przyszłościowe pomysły i reklamują swoje immersyjne rozwiązania cyfrowe unikatowej publiczności z Australii i zagranicy. Jako decydenci z dużych firm, MŚP i władz, wystawcy nigdy nie tracą okazji do zaprezentowania swoich produktów ponad 15 000 odwiedzających CeBIT i poszerzenia bazy klientów.

Duży program konferencji

Oprócz wspaniałej wystawy CeBIT stale oferuje programy konferencyjne na każdy dzień. Liderzy technologii z różnych obszarów IT i dyrektorzy dużych branż są głównymi mówcami, którzy przedstawili prowokujące do myślenia koncepcje i dyskusje na temat dużych zbiorów danych, Internetu Rzeczy, przetwarzania w chmurze, AR, sztucznej inteligencji i rosnących wyzwań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Program konferencji daje odwiedzającym możliwość poszerzenia wiedzy i nawiązywania kontaktów.

Współpraca z podobnie myślącymi specjalistami

CeBIT promuje doskonałą współpracę między biznesmenami i gigantami technologicznymi poprzez żywe dyskusje panelowe, własną strefę start-up, mosiężne drinki sieciowe itp. Jest to jednolita platforma, na której podobnie myślący ludzie łączą, komunikują się i dzielą wiedzą z przyszłymi scenariuszami technologii biznesowej może wymienić.

CeBIT docenia udział każdego wystawcy i pomaga mu rozwijać się w dziedzinie inteligentnych technologii. Daje im to możliwość maksymalizacji liczby odwiedzających ich indywidualne stoiska i nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami z całej Australii i wszystkich innych krajów. Podczas trzydniowej wystawy oferuje możliwość zapoznania się z zapierającymi dech w piersiach innowacjami, interakcji z ponad 300 wystawcami, w tym startupów, wysłuchania liderów technologii i nawiązania kontaktu z tysiącami wizjonerów biznesu.

[ff id=”2″]