Skip to main content
Budownictwo

Chrześcijanie odrzucają „Palestynę” dla ziemi obiecanej Izraela

By 2 kwietnia 2020No Comments

Pamiętam, że miałem problemy z częstym używaniem terminu „Palestyna” przez magazyn Philadelphia Trumpet w odniesieniu do Świętej Ziemi Izraela.

Zarówno Gerald Flurry, redaktor naczelny „The Philadelphia Trumpet”, jak i jego syn Stephen Flurry byli winni posługiwania się załadowanym terminem „Palestyna”.

Gerald Flurry zacytował Shmuela Schnitzera i ubolewał nad nowym Żydem „Przygotuj się, by zaprzeczyć naszemu [Jewish] Prawa, zarówno Boska obietnica, jak i odniesienie do ziemi pod nazwą jej narodów: „Ziemia Izraela – ziemia, która odtąd należy do dzieci Izraela na wieki wieków …” [emphasis mine] a następnie kontynuuje „Israeli Lost Vision”, ślepy na własną hipokryzję: „Spójrzmy wstecz na najnowszą historię Palestyny”.

Tak, spójrzmy na nazwę BÓG dał ziemię jako spadkobiercę wszystkich dwunastu plemion Izraela. BÓG nazwał ją od naszego patriarchy IZRAELA. Szatan zainspirował Rzymian kpić z Boga i zhańbić naszego ojca, próbując usunąć izraelskie imię z mapy! „Powiedzieli:„ Przyjdźcie i odetnijmy ich od jednego narodu, aby imię Izraela nie zostało zapamiętane ”(Psalm 83: 4). Po co dołączać do wrogów Boga i Izraela? Po co wierzyć w ILLEGITIMATIVE? Boże, zabraniaj Izraelowi stać się kiedykolwiek „Palestyną”!

Ponieważ naprawdę wierzę, że chcieli postępować zgodnie z Biblią, zachęciłem ich do tego i do prawidłowego nazwania ziemi Izraela jej nadanym przez Boga imieniem – Izrael!

W rzeczywistości zrobiłem to tylko publicznie po Widziałem, że popełniali swój błąd, pisząc „Otwarty list do Stephena Flurry’ego o„ Palestynie ”. w wydaniu The National Messenger z listopada / grudnia 1996 r. Wygląda na to, że odnoszą się teraz do „Judy” lub „Izraela (biblijna Juda)” zamiast przeklętego „Palestyny”. Alleluja!

Stephen Flurry i Kościół Boży w Filadelfii

Wielka Komisja Bliskiego Wschodu: Dotarcie do miast Judasza

[ff id=”2″]