Skip to main content

Niestety dla większości marketerów sieciowych lista ciepłych rynków to lista, którą rozumie dystrybutor. Zgubiłem cię Z przykrością stwierdzam, że wielu dystrybutorów zrzuca swoją ciepłą listę szybciej niż ją pisze. Jeszcze trudniejsze jest to, że większość rejestracji nie jest już aktywna w organizacji po pierwszym roku. Z drugiej strony ci, którzy produkują Moolah w tej branży, codziennie budują własną listę świeżych potencjalnych klientów. W miarę dalszego odkrywania odkryjesz pewne bezpłatne umiejętności marketingowe, które mogą pomóc ci skorzystać z długiej kariery MLM.

Przeszkoda na liście ciepłych rynków:

Pozwólcie mi podnieść początkowy zarzut, że organizacja nie może zostać zbudowana z listy ciepłych rynków. To po prostu nie jest poprawne. Jest to jednak reprezentatywne tylko dla mniejszości w branży. Problemy na ciepłym rynku mogą osłabić firmę i są przyczyną tego, co zostało, w większości, skaczącego statku. Jak się czujesz, gdy ktoś próbuje popchnąć cię do czegoś, czego nie szukałeś? Mentalność „od drzwi do drzwi”, którą reprezentuje wielu dilerów MLM, sprawia, że ​​ich krewni uciekają w góry. Niektórzy ludzie nie lubią sprzedawać. A może natknąłeś się na: „Najpierw zobaczmy, jak sobie radzisz, a potem pomyślę o tym”.

Jeśli pracujesz na liście ciepłych rynków, możesz zdobyć jeszcze kilku partnerów biznesowych, ale problemem jest zużycie. Nowe rejestracje często nie prowadzą działalności gospodarczej lub nie wychodzą całkowicie. Faktem jest, że lista ciepłych rynków jest rynkiem raczej nieukierunkowanym, który pozwala skupić się na perspektywach niezwiązanych z działalnością gospodarczą i potencjalnych klientów. Lub po prostu konsumują swoich klientów i klientów, zanim osiągną cenną wolność finansową.

Ale są bardzo dochodowi marketerzy sieciowi, którzy nawet nie zaczynają swojej szansy na parterze. Jeden wspólny aspekt jest wspólny, gdy patrzymy, jak to robią. Zanotuj najlepszych dystrybutorów na własną okazję. Nadal nie rekrutują głównie z ciepłej listy rynkowej. Wykorzystują środki na bezpłatne i płatne generowanie leadów. Używają różnych form, takich jak kupowanie list potencjalnych klientów, reklama i sprzedaż własnych produktów szkoleniowych.

Zamienne pomysły na ciepłą listę rynkową:

Jednak nowi marketerzy sieciowi nie mogą stworzyć własnego produktu szkoleniowego z powodu braku doświadczenia w branży MLM. W ten sposób możesz od razu zastosować te bezpłatne i niedrogie taktyki marketingowe wymienione poniżej.

Połącz się z ruchem mediów społecznościowych. Jeśli zostanie to wykonane poprawnie, witryny takie jak Facebook, MySpace i Twitter mogą bezpłatnie publikować niesamowite perspektywy jakości. Możesz opisać mój artykuł na temat taktyki generowania ołowiu na Facebooku poniżej.

Bardzo skuteczna metoda marketingu artykułów zawsze zapewnia długoterminowe kontakty do potencjalnych klientów i jest kolejnym darmowym narzędziem. Wyświetlenie wyników może potrwać kilka miesięcy, ale przy prawidłowym wykonaniu jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób generowania dużych ilości potencjalnych klientów.

Niektóre płatne formularze obejmują PPC (pay-per-click), narzędzie do tworzenia list i ogłoszenia drobne. Są niezwykle skuteczne, jeśli masz środki na ich przetworzenie.

Sprzedawca sieci stara się odnosić sukcesy w swojej działalności. Kupuje wizję niezależnego finansowo stylu życia, dochodu rezydualnego i świetnego produktu, za którym może stać. I może to zrobić. Jednak rozwijanie nowych umiejętności marketingowych i technik startowych, aby wyjść z ciepłej listy rynkowej, jest jedynym sposobem na prowadzenie udanego biznesu w dłuższej perspektywie. A odnoszący sukcesy marketer sieciowy jest zawsze długoterminowy.

[ff id=”2″]