Skip to main content

Aktualizacja cytadeli jest ważną częścią konkurencyjnej gry komputerowej Demigod, która była mocno zainspirowana popularnym modem Warcraft 3 o nazwie Dota. Ulepszenie jest jednym ze sposobów, aby pokonać przeciwnika i wygrać. Spójrzmy na niektóre aktualizacje.

Ulepszenia cmentarza skracają czas oczekiwania na śmierć. Pierwszy poziom kosztuje tylko 600 sztuk złota i zmniejsza karę o 15%. Warto, bo jest tanie jak na brud. Kiedy zobaczysz, że twoi koledzy z drużyny umierają, może być warte podniesienia do maksymalnego poziomu. Jeśli jednak Twój zespół wie, co robią, poziom 1 jest więcej niż wystarczający. Ostatni poziom kosztuje 5400 złota i skraca czas o 50%. Jeśli masz przewagę, być może warto rozważyć tę aktualizację, ale ogólnie powinno być dobrze.

Następnie spójrzmy na ulepszenie fortu. Ulepszenie fortu kosztuje 3200 sztuk złota, dodaje to Trebuchets. Naprawdę nie są warte swojej ceny, chyba że można ich zmusić do strzelania do wież wroga. Ale ogólnie są lepsze ulepszenia, na które możesz wydać swoje pieniądze. Podobnie jak w przypadku ulepszeń cmentarnych, należy to wziąć pod uwagę tylko, jeśli jesteś na szczycie.

Na koniec spójrzmy na aktualizację Finger of God. Palec Boży kosztuje 4000 sztuk złota. Czasami powoduje to losowy błysk. To uaktualnienie nigdy nie jest tego warte. Jedyny raz możesz to zaktualizować, kiedy jesteś tak daleko, że nie możesz przegrać i chcesz wyglądać uderzająco. Nie polecałbyś tej mocy w ważnych grach, ponieważ możesz wydawać pieniądze znacznie lepiej. Jak widać powyżej, jedynym przydatnym ulepszeniem jest cmentarz na poziomie pierwszym, chyba że masz określoną strategię.

[ff id=”2″]