Skip to main content

Jak wspomniano w poprzednim artykule „Uzyskiwanie pozwolenia na rozwój dla twojego kraju”, omawiałem znaczenie badań rynku w wielu aspektach rozwoju na wczesnym etapie, takich jak: B. Wiedza, czy kupiłeś ziemię za odpowiednią cenę, biorąc pod uwagę liczbę & # 39; Jednostki & # 39; Możesz & # 39; rosnąć & # 39; w kraju, aby poznać odpowiednie przepisy dotyczące strefy i wysokości dla tego kraju, aby wymienić tylko kilka! Napisałem ten artykuł, ponieważ chcę zwiększyć znaczenie badań rynkowych dla Ciebie, zanim kupisz ziemię i zanim wyrzucisz pieniądze!

Większość z nas to robi, ponieważ mamy pasję do rozwoju nieruchomości, ale robimy to również, aby zarobić !!!!! I jak mówi stare powiedzenie: „Nie idź spłukany i zarabiaj”. I o to właśnie chodzi w rozwoju. Mam tutaj krótki przegląd, ale chcę również potwierdzić ważną kwestię, że chcesz osiągnąć zysk, ale musisz także zagwarantować, że Twój zespół (np.BUDOWER) jest szczęśliwy i przynosi zysk! Powrót do badań rynkowych: to czas pracy. Wydajesz trochę pieniędzy na benzynę / benzynę, zakładasz buty i jesteś w swoim & # 39; Łata & # 39 ;, obszar, który sam budujesz w drodze! To inna historia i coś bardzo ważnego dla Twojego sukcesu. Oznacza to, że wybrałeś właściwą łatkę. Pomogę ci później.

Jako profesjonalny programista robisz to na najbardziej podstawowym poziomie, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu w tym biznesie! Poznasz i zapoznasz się z badaniami jakościowymi, ilościowymi i analizami rynku.

Musisz określić różne lokalizacje w swoim mieście, np. B. „Richville”, „Poorsville”, „Mediocresville”. i tak dalej. Widzisz o co mi chodzi? To początek twojej segmentacji rynku! Czy możesz ograniczyć te informacje? Co z granicami w obszarach, w których chcesz rozpocząć karierę programistyczną? Czy wiesz, ile ziemi powinieneś kupić w swoim patchu, bez szacunków, dokładne liczby? Musisz, pokażę ci jak to zrobić. Na tym właśnie polegają badania rynku dotyczące rozwoju nieruchomości!

Zasadniczo obawiam się tutaj, że musisz znać dokładną cenę, za którą powinieneś kupić swój kraj !!!!! Brak szacunków, ponieważ pani Jones powiedziała ci, że Bob sprzedał ulicę za X $, więc blok, na który patrzysz, jest na rogu i będziesz musiał zapłacić co najmniej X $ więcej! Rzeczy, które są namacalne, a także nie rzeczy, które kupiłeś na internetowej stronie marketingu nieruchomości, na której można znaleźć ceny najnowszej sprzedaży w regionie lub podobno najnowszej sprzedaży, to jest problem, ponieważ mówimy o tym i # 39; W czasie rzeczywistym & # 39; Badania rynku i w tej grze to jedyne, co się liczy. Programiści, którzy polegają na tych informacjach, mylą się i spóźnili się z łodzią. Rynki się zmieniają i badania, które mają 3,6, 9 lub 12 miesięcy, są po prostu stare. Potrzebujesz wczorajszych cen i dzisiejszych cen. Słyszę, jak pytasz, jak mogę to zdobyć. Ucz się we właściwy sposób! Jak prawidłowo się uczyć? Ucząc się od kogoś, kto zawsze robił to skutecznie, wybierając odpowiedniego mentora i postępując zgodnie z systemem, który działa bez pytań!

Ponieważ media nadal pchają negatywne śmieci, które mają miejsce w branży nieruchomości, i widzicie, że coraz więcej deweloperów nie radzi sobie dobrze, oczywiście musicie zadać sobie pytanie, dlaczego tak źle sobie radzą. Co zrobiłeś źle? Podstawowa odpowiedź na twoje pytanie jest powyżej! Gdyby przeprowadzili badania rynku i zachowali czujność, nie byłoby ich tak wielu w trudnej sytuacji. Na przykład Floryda, ich badania powiedziałoby im, że & # 39; Jednostki & # 39; (Domy mieszkalne) zaczęły być przechowywane, a projekty zostałyby wstrzymane. Przeanalizowałem nowe rynki i zaoszczędziłem dużo pieniędzy! Pamiętaj, że zawsze jest recesja po ekspansji, a ekspansja zawsze przychodzi po recesji, i to się nie zmieni! Zadajesz więc pytanie, skąd mam wiedzieć, kiedy rozpocznie się przejście od recesji do ekspansji? ZRÓB BADANIA NA RYNKU, JAK POKAZAĆ I WIEDZIEĆ. Będziesz przed grą!

[ff id=”2″]