Skip to main content

Co to jest planowanie nieruchomości?

Krótko mówiąc, planowanie nieruchomości jest najtańszym i najbardziej wydajnym sposobem na przeniesienie nieruchomości i majątku. Living Trust staje się integralnym instrumentem, ponieważ żadne inne urządzenie do planowania nie oferuje takiego samego poziomu elastyczności, kontroli i administracji w ciągu życia i po odejściu.

W 2015 r. 2,6 mld USD zostało utracone w całym kraju na rzecz sądów spadkowych. Wynika to z faktu, że ludzie nie rozumieli, co zrobić, aby uniknąć uwięzienia członków rodziny w systemie. Tylko około 4 dokumentów Core ™ jest potrzebnych do ochrony rodziny w sądzie.

Dobre planowanie nieruchomości jest niezbędne

1). Oszczędny i

2). Wydajny

W skali kraju 55% Amerykanów nie planuje tego, co nieuniknione i pozwala swoim rodzinom walczyć w systemie spadkowym, ponieważ tracą czas i pieniądze.

Dwa największe pytania zadawane przez Amerykanów to:

1. Czy potrzebuję testamentu czy zaufania?

2. Czy mam dość planowania?

W systemie spadkowym lub sądowym nasi bliscy osiedlą się na naszych ziemiach, jeśli nie planujemy tego. Niezależnie od tego, czy mamy testament, czy nie, nasz majątek musi zostać zbadany w sądzie. Jeśli nasza nieruchomość brutto (przed odliczeniem) w niektórych stanach i innych stanach ma aktywa o wartości przekraczającej 150 000 USD lub nieruchomości o wartości ponad 50 000 USD, jest ona znacznie niższa niż 20 000 USD i wyższa, wówczas majątek musi przejść przez tę nieruchomość. Estate pochodzi od łacińskiego słowa „probare„lub”probatus„aby wypróbować, przetestować, przetestować lub udowodnić coś, a w takim przypadku ktoś próbuje udowodnić ważność Twojej woli lub dżokejów, aby pozycjonować się jako administrator Twojego majątku, aby umożliwić jego dystrybucję. Średni koszt jest to 26 000 USD lub więcej z niewielkim rabatem brutto w wysokości 500 000 USD. Jeśli posiadasz więcej z powodu domu, koszt może łatwo wzrosnąć do ponad 50 000 USD. Jeśli umrzesz w jelitach bez woli, każdy może który twierdzi, że jest wierzycielem w sądzie spadkowym, został zarządcą twojego majątku (w tym twojej rodziny), a sąd może wyznaczyć cię, jeśli potwierdzisz swój dług do momentu jego pełnej spłaty, zmniejszając w ten sposób twoje aktywa do rozdania bliskim lub organizacji charytatywnej.

Jest naprawdę 2 potomstwo.

Osiedle nr 1

Pierwsze spotkanie z Probate ma miejsce w ciągu naszego życia i nazywamy to „Żywym Probate”. To wtedy życie rzuca ci krzywą jak udar (800 000 ludzi cierpi rok, a 35% ma 45 lat i młodszych), zawał serca, demencja lub choroba Alzheimera. Musisz teraz wejść do sądu na procedurę zwaną Konserwatorium, aby ludzie mogli legalnie się za Ciebie podpisać. Średni koszt procesu sądowego wynosi 20 000 USD, z czego wiele przekracza ten koszt, ponieważ sąd musi zobaczyć się z daną osobą (zabierze Cię do sądu w tym stanie). Upewnij się, że osoba szukająca terminu jest godna zaufania (wielu tego nie robi) i prowadzi do znęcania się przez osoby starsze. Istnieje prosty dokument, który jest częścią prostego planu osiedlowego, który całkowicie unika tego scenariusza i jest łatwy do skonfigurowania, wybierając osobę, która będzie dziś Twoim agentem, gdy będziesz zdrowy i czysty.

Osiedle nr 2

Drugie spotkanie z Probate ma miejsce, gdy umierasz z woli lub bez niej; nie ma znaczenia, oboje kończą w sądzie spadkowym. Może to być kosztowne, czasochłonne i otwarte dla publiczności, jeśli marketerzy stosują ustawę o wolności informacji (FOIA) w celu uzyskania dostępu do dokumentów sądowych i usług rynkowych. W wielu stanach sąd nie zezwoli na pełną dystrybucję spadku przez co najmniej rok, dając wierzycielom możliwość pozwania przed sąd. Musisz zadzwonić dzwonkiem w publikacji, która mówi: „Przyjdź i weź to”. Następnie kredytodawca może złożyć wniosek o ustanowienie zarządcy majątku (jeśli nie ma testamentu) lub ewentualną prośbę o wykonanie egzekucji (jeśli jest testament), aby mogli zaciągnąć długi. Wyobraź sobie, że strona trzecia występuje przed sądem i prosi sąd o przejęcie kontroli nad majątkiem zmarłego krewnego. zdarza się każdego dnia.

Możesz pozbyć się tych dwóch problemów dla bliskich, mając żywe zaufanie i stałe pełnomocnictwo do pokrycia każdej możliwej sytuacji. Zdecydowanie zaleca się również opracowanie zaawansowanej polityki opieki zdrowotnej (w niektórych stanach określanej jako „wola życia”), która opisuje, czego chcesz, gdy jesteś w stanie wegetatywnym lub przecinkiem, a lekarze nie mają wiele nadziei dały powrót do życia sensowny styl życia. Jeśli nie powiadomimy innych, czego chcemy, dowiedzą się, kiedy nie będziemy w stanie pracować, i możemy niepotrzebnie trzymać się z daleka, gdy członkowie rodziny walczą w sądzie, a rachunki medyczne wyczerpują życie posiadłości twojej rodziny. Po całej pracy naszego życia staramy się je gromadzić.

Podsumowując, możesz wybrać jeden z dwóch planów:

A. Rządowy plan (majątek generuje 2,6 miliarda rocznie) lub

B. Twój plan, który przynosi więcej twojego bogactwa bliskim lub twojej dobroczynności.

[ff id=”2″]