Skip to main content

Ludzie spędzają całe życie, kupując „nieruchomość”. Osiedle może być duże lub małe. Składa się z oszczędności, czeków i rachunków inwestycyjnych danej osoby, a także wszystkich posiadanych przez nią nieruchomości – w tym ruchomości i ruchomości.

Większość ludzi ma „sprawne aktywa”. Ruchomość to wszystko, co dana osoba posiada – przyczepa stacjonarna, meble, obrazy, samochód, kolekcja monet, ubrania i tak dalej. Ci, którzy są właścicielami swoich domów i ich nie wynajmują, mają „nieruchomości”. Nieruchomość lub „nieruchomość” odnosi się do gruntów i stałych budowli (domów, stodół itp.), Które zostały zbudowane na tej nieruchomości.

Gdy tak ciężko pracowałeś, aby stworzyć nieruchomość (nawet jeśli tak naprawdę nie wiedziałeś, że to zrobiłeś!), To byłaby absolutna tragedia, gdybyś stracił część lub całość po swojej śmierci Rodzina by przegrała.

Prawnik od nieruchomości może pomóc Ci temu zapobiec.

Prawnik ds. Nieruchomości wykonuje wiele funkcji, aby pomóc klientom chronić ich własność i zapewnić, że wylądują tam, gdzie klient chce, aby byli.

Projekt będzie

Jedną z głównych funkcji prawnika ds. Nieruchomości jest pomoc klientowi w przygotowaniu jego testamentu. Wola jest dziś niezbędna. Jeśli nie zapiszesz, gdzie każdy kawałek twojego majątku powinien przejść z ruchomego na nieruchomy, sąd w twoim stanie zrobi to za ciebie … i obciąży twoich spadkobierców dużo pieniędzy (może wynieść tysiące dolarów) ) za przywilej. Zajmie to również znacznie więcej czasu niż pozostawienie testamentu.

Stwórz zaufanie

Alternatywą dla woli jest budowanie zaufania. Za pomocą trustu wszystkie twoje aktywa są zdeponowane na koncie, a następnie wyznaczasz „powiernika” – osobę, której ufasz – która w razie potrzeby płaci pieniądze. Zaufanie jest ważne, gdy zaangażowane są małe dzieci. Pieniądze, które mają odziedziczyć, można wypłacić, gdy osiągną pewien wiek, a nie, gdy są zbyt młode, aby właściwie je wykorzystać. W razie potrzeby adwokat może również pełnić funkcję „obrońcy” trustu.

Rozszerzone wytyczne zdrowotne

Dokument ten, znany jako „Living Will”, zapewnia, że ​​twoje pragnienia – dotyczące twojego zdrowia – zostaną spełnione, jeśli zdarzy ci się wypadek, który uniemożliwi ci działanie, lub jeśli rozwiniesz chorobę taką jak Alzheimer, która to robi. Na przykład upośledź swoją zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji o resuscytacji.

Estate

Kiedy dana osoba umiera, majątek musi zostać podzielony zgodnie z jego wolą (jeśli została utworzona testament lub trust) lub zgodnie z wolą sądu (jeśli nie ma testamentu lub trustu). To się nazywa posiadłość. Spadek jest procesem prawnym, który należy wnieść do sądu (i oczywiście opłaty należy uiścić w sądzie).

Prawnik ds. Nieruchomości zapewnia spokój ducha

53% Amerykanów ma testament. To niesamowicie niski odsetek. Wielu młodych ludzi nie dba o testamenty, ponieważ nie dbają o ubezpieczenie zdrowotne. Wypadki zdarzają się jednak codziennie i ważne jest, aby młodzi ludzie planowali także przyszłość i wszelkie ewentualności.

Prawnik od nieruchomości może pomóc.

[ff id=”2″]