Skip to main content

Kanakapura Road ma idealną lokalizację na południu Doliny Krzemowej w Bangalore i rozwinęła się z zielonej dżungli w jedną z najbardziej pożądanych części miasta. Jako czyste i zielone przedmieście Bangalore, to miejsce ma swoje miejsce w radarowym rynku nieruchomości ze względu na dobre cechy łączności. Otoczony jest jeziorami i zielonymi krajobrazami i oferuje mieszkańcom lepszy standard życia. Wkrótce po tym, jak projekty na Kanakapura Road Bangalore uznały ich znaczenie jako dobrej dzielnicy mieszkalnej, zaczęły rosnąć, najpierw w obszarach centralnych, a następnie na obrzeżach. Infrastruktura i łączność działają na korzyść lokalizacji.

INFRASTRUKTURA

Z powodu dobrej infrastruktury fizycznej i społecznej popyt na mieszkanie 1-BHK na Kanakapura Road wzrósł dziesięć lat temu. Cicha okolica otoczona jest światowej klasy architekturami, z których niektóre zostały już ukończone, a inne są w budowie. Jest uważany przede wszystkim za miejsce wypoczynku dla osób mieszkających w eleganckim regionie Południowego Bangalore. W mieście powstaje Disneyland, a także kilka innych parków rozrywki. Istnieje wiele udogodnień socjalnych wspierających intensywny styl życia w mieście.

POŁĄCZENIE

Miejsce to łączy Kanakapura Road, która łączy centralne części Bangalore z eleganckimi obszarami południowymi i CBD. Obwodnica NICE przebiega również przez jej lokalizacje i łączy je na zachód i wschód. Zbliżająca się łączność metra poprawi stan łączności miasta. Powszechnie wiadomo, że rynek nieruchomości rozkwitnie, gdy poprawią się funkcje łączności w danym miejscu. Przyczyną tego jest rozpoczęcie tak wielu projektów w Kanakapura Road Bangalore. Kolejnym ważnym punktem do rozważenia jest projekt korytarza infrastruktury Bangalore-Mysore.

SCENARIUSZ NIERUCHOMOŚCI

Kanakapura Road oferuje kulturalny, duchowy, edukacyjny i rekreacyjny styl życia w Bangalore i ukształtował krajobraz nieruchomości w mieście. Ma dobrze prosperujący rynek nieruchomości z 1 BHK, 2 BHK i 3 BHK w formie mieszkań i niezależnej zabudowy. 1 Apartament BHK na sprzedaż przy Kanakapura Road cieszy się największym zainteresowaniem młodych profesjonalistów w zakresie końcowego zastosowania i inwestycji. Średnia cena nieruchomości na Kanakapura Road wynosi 5315 Rs za metr kwadratowy. Ponieważ miejsce to ma również zdrowy rynek wynajmu, niektórzy kupujący wynajmują swoje domy.

Ze względu na poprawę infrastruktury, nieruchomości komercyjne również zostaną dobrze ocenione w nadchodzącym czasie. Łączność z metrem będzie nadal napędzać popyt. Bliskość głównych centrów Bangalore sprawia, że ​​jest to idealne miejsce do inwestowania. Ceny nieruchomości notowały stały wzrost w ciągu ostatnich pięciu lat, a trendy prawdopodobnie pozostaną takie same przez pewien czas.

[ff id=”2″]