Skip to main content

Permalinki można znaleźć w Ustawieniach i są najczęściej pomijane przez użytkowników. Ważne jest, aby permalinki były odpowiednio ustawione przed utworzeniem stron, postów lub połączeń z kanałami społecznościowymi.

Co to jest bezpośredni link?

Link bezpośredni to wizualna metoda identyfikacji stron i postów wyświetlana na pasku adresu Uniform Resource Locator (URL). Domyślnie permalinki są ustawione na „brzydki” adres internetowy, który wygląda jak przyklad.com/?p=N. N zastępuje się numerem identyfikacyjnym (ID) (tj. 123).

Jak powinna wyglądać niestandardowa struktura bezpośredniego łącza?

Zamiast tego chcesz, aby niestandardowa struktura permalink odczytywała Twoją witrynę przy użyciu podejścia do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Jeśli chodzi o blogowanie nieruchomości, chcesz zoptymalizować wyniki swojej wyszukiwarki, korzystając z tego, czego szukają kupujący, sprzedający i inwestujący w domy, np. Na przykład pewne szczegóły dotyczące nieruchomości, takie jak adresy, ulice, lokalizacje, szkoły, kody pocztowe itp. To prawda, ponieważ wiele osób wprowadza określone informacje do wyszukiwarek, takie jak adresy, nazwy ulic, okoliczne szkoły i kody pocztowe, w których chcą kupić swój następny dom. Posiadanie tych informacji w strukturze URL daje dodatkowy impuls, którego potrzebują wyszukiwarki, aby znaleźć witrynę w sposób organiczny (bez płacenia dolarów reklamowych).

Zalecamy zmianę ustawień łącza bezpośredniego w /% postname% /. Spowoduje to zmianę wizualnego adresu URL na tytuł strony lub postu. Na przykład, jeśli masz dom przy 123 Elm Street, San Diego, CA 92103, adres URL pokaże: twojadomena.com/123-elm-street-san-diego-ca-92103

Czy wiesz, jak ważne jest to? Pomyśl o tym: zobaczysz numer domu, nazwę ulicy, miasto, województwo i kod pocztowy. Możesz nawet dodać inne szczegóły, np. Na przykład: nazwa agenta, powiat i funkcje domowe. To jest nieograniczone! Rozumiemy to, optymalizując Twoje strony pod kątem wyszukiwarek.

Przynajmniej musisz stworzyć niestandardowe linki bezpośrednie, w przeciwnym razie stracisz dużo dynamiki w wyszukiwarkach, a Twoja praca będzie stratą czasu i pieniędzy.

Proces konfiguracji struktury permalink

  1. Przejdź do „http://twojadomena.com/wp-login.php” (tak, dodaj /wp-login.php )
  2. Idź do deski rozdzielczej
  3. Przesuń wskaźnik myszy nad ustawieniami i kliknij opcję Permalink.
  4. Wybierz przycisk promieniowy „Struktura zdefiniowana przez użytkownika”.
  5. Wpisz w polu /% Nazwa adresu% / .
  6. Kliknij Zapisz zmiany.
  7. Wyświetl podgląd strony, aby upewnić się, że działa poprawnie.

To jest to! Teraz adres URL odczytuje tytuł wpisu na blogu nieruchomości lub strony nieruchomości jako nazwę wpisu. Pamiętaj, aby podczas tworzenia tytułów stron i postów używać słów kluczowych z analizy słów kluczowych jako części tytułu. To zrobi tę część optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Ponadto większość tytułów na blogu nieruchomości WordPress znajduje się w tagu H1, który jest preferowany przez wyszukiwarki. Ostatnia uwaga: 9 na 10 przypadków, w których adres URL nie jest wyświetlany poprawnie, jest zwykle spowodowany brakującym ukośnikiem (tj. /). Sprawdź to przed zrobieniem czegokolwiek, w przeciwnym razie wszyscy powinni działać poprawnie.

Wniosek

Permalinki są ważne, aby reklamować swojego bloga o nieruchomościach online. Niestandardowa struktura permalink zapewnia wyszukiwarkom odpowiednie narzędzia do skutecznego przeszukiwania Twojego bloga o nieruchomościach i upiększania wyświetlania adresu internetowego Twojej witryny. Jeśli teraz oferujesz domy na sprzedaż, wyświetli się komunikat „http://www.twojadomena.com/1234-elm-st-san-diego-ca-92103-mls-900000”. Umożliwianie widoczności tego rodzaju struktury na blogu nieruchomości jest dobre dla SEO i dobre dla Ciebie, jeśli prowadzisz sprzedaż w Internecie.

[ff id=”2″]