Skip to main content

Co tak naprawdę oznacza inwestowanie w siebie? Mam na myśli akcje, obligacje, fundusze wspólnego inwestowania itp. Ale jaki masz plan, kiedy osiągniesz punkt, o którym marzysz? Oczywiście wszyscy powinni stale oszczędzać na emeryturę, ale czy nie ma innego celu niż ten? Założenie taniej firmy może wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. Czy kiedykolwiek myślałeś o posiadaniu nieruchomości? Nie mówię o założeniu kolejnej dużej firmy z branży nieruchomości, ale czy posiadanie małej nieruchomości byłoby tak trudne? Pomyślmy o tym przez chwilę. Jeśli kupiłeś dom za 200 000 $ i wynająłeś go za 2000 $ miesięcznie, osiągnięcie progu rentowności zajmie tylko nieco ponad osiem lat, a wtedy zarobisz kolejne 24 000 $ rocznie.

OK, nawet jeśli masz pieniądze na tę inwestycję, możesz myśleć sobie… „Ile to będzie pracy?” Szczerze mówiąc, rodzina jako wynajmujący nie ma się czym martwić. W celu rutynowej konserwacji może być konieczne przyjazd mniej więcej raz w miesiącu. Jeśli jesteś osobą praktyczną, nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu! W przeciwnym razie możesz łatwo zatrudnić pracownika zatrudnionego w niepełnym wymiarze godzin, który pomoże ci w praktycznej pracy. Może to mieć niewielki wpływ na twoje zyski, ale jest to okazja do zarabiania pieniędzy na boku bez konieczności pracy.

Jako profesjonalny inwestor gorąco polecam moim odbiorcom inwestowanie w nieruchomości. To bardzo łatwy sposób na osiągnięcie długoterminowych zysków. Jeśli nadal będziesz inwestować na tym rynku, wygenerujesz bardzo wysokie zyski później. To bardzo prosta, ale droga inwestycja, ale wciąż bardzo cenna inwestycja! Jest to łatwy sposób na wygenerowanie dodatkowego dochodu i możesz być zaskoczony, jak wiele przychodu stanie Ci na drodze! Jeśli nie zaoszczędziłeś wystarczająco dużo, aby pokryć koszty początkowe swojej firmy, możesz znaleźć inwestorów. Ale znalezienie inwestorów z tak małymi firmami może być bardzo proste! Najlepszy czas na rozpoczęcie oszczędzania już teraz! Posiadanie nieruchomości może być bardzo dochodowe i zdecydowanie powinno być inwestycją, którą wszyscy rozważają.

[ff id=”2″]