Skip to main content

Znalezienie odpowiedniej pracy jest długim i żmudnym procesem. Zaczyna się od przygotowania CV, poszukiwania potencjalnych pracodawców, wzięcia udziału w rozmowach kwalifikacyjnych i odrzucenia go. Proces ten trwa, dopóki nie zostaniesz ostatecznie mianowany.

Liczne firmy dystrybucyjne wznowiły działalność w ostatnich latach jako atrakcyjne zamienniki tego długiego procesu. Działają one jako bezpośredni łącznik osób poszukujących pracy i osób rekrutujących. Jednak ich wskaźnik sukcesu był szeroko dyskutowany. Rozważając usługę dystrybucji CV w celu ułatwienia znalezienia pracy, istnieje kilka wątpliwości. Niektóre z najczęstszych to: „Czy ta opcja działa dla mnie? … Jak dystrybutorzy zarządzają i przechowują dane osobowe? … Co się stanie, jeśli dane osobowe wpadną w niepowołane ręce? … i sprzedawcy zostaną wznowieni.” udowodnić całkowitą stratę czasu i pieniędzy? „

Możesz przestać się martwić, ponieważ pomożemy Ci zdecydować, czy usługa dystrybucji CV będzie dla Ciebie działać, czy nie. Zapnij pasy dla osób poszukujących pracy!

Sieć dystrybucji CV jest bardzo łatwa do zrozumienia. W tym modelu firma zbiera CV od zainteresowanych kandydatów i wysyła je do kilkudziesięciu pracodawców i rekruterów. Oferuje tę usługę za pewną opłatą. W przypadku każdego wakatu firma informuje wnioskodawcę lub pracodawcę, aby skontaktował się bezpośrednio z wnioskodawcą.

To bardzo praktyczna metoda. Chociaż nie wszyscy rekruterzy mogą ci odpowiedzieć, co najmniej tuzin ze stu może dać ci możliwość udowodnienia swojej wartości. To oszczędza czas. Prześlij swoje CV faksem i e-mailem do setek pracodawców w kilka minut. W przeciwieństwie do profili, które znajdują się na tablicach ofert, Twoje CV, które jest wysyłane bezpośrednio do skrzynek odbiorczych osób rekrutujących, jest przez nich bardziej prawdopodobne. Nawet jeśli prześlesz swoje CV detalistom, nadal masz nad nim kontrolę. Możesz wprowadzać i aktualizować zmiany. Usługi dystrybucji CV umożliwiają także ukierunkowane wyszukiwanie ofert pracy. Możesz uzyskać możliwości, które potwierdzą Twoją branżę i pozycję.

Wiele stanowisk kierowniczych

To nieporozumienie, że firmy dystrybucyjne wznawiają oferty pracy tylko dla początkujących, dlatego tylko pierwszoklasowcy powinni tutaj przesyłać swoje CV. Prawda jest taka, że ​​istnieje wiele pozycji przywódczych. Przykładami stanowisk kierowniczych, które można zabezpieczyć współpracując ze sprzedawcą, są stanowiska wiceprezesa, dyrektorów zarządzających i dyrektorów naczelnych.

Osoby serwisowe szukające lepszych perspektyw mogą przesłać swoje CV takim dealerom i wskazać stanowiska, których szukają. Możliwe jest ciągłe aktualizowanie CV. Jeśli więc uwzględnisz najnowsze osiągnięcia i referencje, możesz oczekiwać, że skorzystasz z najlepszych dostępnych opcji.

Po tym krótkim wyjaśnieniu korzyści uważamy, że musieliście otrzymać odpowiedź na pytanie, czy usługa dystrybucji CV działa dla was, czy nie. To świetna opcja dla początkujących i tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę.

[ff id=”6″]