Skip to main content

Kim jest Dean Graziosi?

Dean Graziosi jest multimilionerem i odnoszącym sukcesy ekspertem od nieruchomości i pisarzem. Ma ponad 20-letnie doświadczenie i uczy ludzi, jak korzystać ze swoich uproszczonych strategii biznesowych, aby zarabiać pieniądze w dzisiejszej złej gospodarce i upadającym rynku nieruchomości.

Jego pierwszy sukces miał zaledwie 16 lat, kiedy zaczął zarabiać pieniądze kupując i sprzedając samochody. Kontynuował ten sukces dwa lata później, kiedy dokonał swojej pierwszej inwestycji w wieku 18 lat. Kupił zniszczony dom bez pieniędzy, który wyremontował i sprzedał z dobrym zyskiem. Od tego momentu Dean zaczął rozwijać swoją karierę, tworząc swoją pierwszą markę informacyjną „Motor Millions” w 1998 roku. W 2003 roku założył Dean Enterprises, LLC jako swoją oficjalną firmę produkcyjną. Jego pierwsza książka „Totally Fulfilled” została opublikowana i opublikowana w maju 2006 roku, dzięki czemu znalazła się na liście bestsellerów New York Times. Inne udane produkty, które wprowadził na rynek Dean, to „Be A Real Estate Millionaire”, „Think A Little Different In Real Estate” oraz najlepiej sprzedająca się amerykańska książka o nieruchomościach „Profit From Real Estate Right Now”. Oddaje także coś społeczności, przekazując darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej „Virgin Unite” Richarda Bransona.

Dean Graziosi jest wyjątkową osobą i nigdy nie pozwolił, aby jego biedne dzieciństwo powstrzymało go przed osiągnięciem celów i finansowych marzeń. Dziś nadal odnosi sukcesy w inwestowaniu w nieruchomości i jest poważnie zaangażowany w pomoc innym w osiągnięciu sukcesu.

Jaki jest obecnie zysk z nieruchomości?

Przede wszystkim możesz się zastanawiać, co kryje się za koncepcją „Zyskaj z nieruchomości teraz”. Wiele osób uważa, że ​​to okropny czas na inwestowanie na rynku, ponieważ gospodarka jest dziś tak zła, ale Dean myśli inaczej. Chce pokazać, że zła gospodarka ma teraz lepszą okazję do zarabiania pieniędzy na nieruchomościach. W tej fenomenalnej książce Dean Graziosi chciałby nauczyć Cię, jak podejmować własne ambicje i osiągać ogromne zyski w ciągu 30 dni lub krócej. Nie ma znaczenia, czy masz małe doświadczenie z nieruchomościami, czy nie, ponieważ Dean Graziosi wierzy, że każdy może i nigdy nie widział lepszego czasu na uzyskanie poważnych dochodów niż w dzisiejszej recesji.

Dean Graziosi pokazuje w swoich licznych rozdziałach, w jaki sposób opanowujesz jego techniki i strategie, np. Na przykład, na dzisiejszym zaniedbanym rynku nieruchomości, skorzystaj z tego, jak zidentyfikować zabójcze oferty i jak zdobyć wielu bardzo zmotywowanych nabywców, aby cię znaleźli. Oferuje także kroki, które należy podjąć na końcu każdego rozdziału, a nawet przedstawia historie sukcesu innych ludzi, którzy osiągnęli swoje cele dzięki swojej książce.

Czy ta książka to prawdziwa okazja?

Teraz, gdy wiesz już więcej na temat Deana Graziosi i na czym polega jego książka „Zysk z nieruchomości właśnie teraz”, pozostaje tylko jedno pytanie: czy ta książka naprawdę może ci pomóc odnieść sukces? Pracowałem intensywnie nad tym problemem i sam Dean Graziosi i nie znalazłem złego raportu ani skargi. Moim zdaniem osobiste doświadczenie jest warte więcej niż jakikolwiek raport lub artykuł, który kiedykolwiek przeczytasz, ale musisz także wziąć pod uwagę fakty. Widziałeś niektóre sukcesy, które Dean Graziosi już osiągnął, a fakt, że jest on właścicielem pierwszej książki nieruchomości w Ameryce, wiele mówi o tym, co możesz osiągnąć dzięki jego wiedzy i ponad 20-letniemu doświadczeniu.

Skupia się nie tylko na zarabianiu pieniędzy lub powalaniu ludzi. Jest zaangażowany w pomoc innym w osiągnięciu amerykańskiego marzenia o wolności osobistej i finansowej oraz sukcesie. Zdecydowanie poleciłbym książkę Deana każdemu, kto chce porady ekspertów na temat inwestycji w nieruchomości i jak wygrać obecną recesję.

O autorze

[ff id=”2″]