Skip to main content

Jeśli skontaktujesz się z doradcą finansowym, aby zaplanować przeniesienie całego twojego majątku osobistego w razie śmierci na wybranych przez ciebie beneficjentów, nazywa się to planowaniem majątku. Pomyślne zaplanowanie posiadłości przez specjalistę gwarantuje, że twoje aktywa zostaną przekazane beneficjentom, których wybrałeś, tak szybko i przy możliwie jak najmniejszych konsekwencjach podatkowych, jak to możliwe z prawnego punktu widzenia.

Nowoczesny proces planowania nieruchomości zaczyna się od inwentaryzacji wszystkich aktywów i sporządzenia testamentu. Często powołuje się trust, aby zminimalizować obciążenia podatkowe, które spadkobiercy mogą ponieść wraz z majątkiem. Chcesz pozostawić wspaniałe wspomnienia i rodzinne pamiątki i skarby dla ukochanych, a nie wielkie obciążenia finansowe. Sama wola często już nie wystarcza. Potrzebujesz profesjonalnego doradcy finansowego, który poprowadzi Cię przez bieżące przepisy podatkowe i spadkowe i pomoże Ci zdecydować, jak najlepiej zaplanować swoje bogactwo, aby przejście dla osób bliskich było jak najbardziej płynne w czasie, który jest dla nich z pewnością emocjonalny projekt. Właściwe planowanie nieruchomości pomaga wiedzieć, że cena towarów, które chcesz zachować w rodzinie i przekazać przyszłym pokoleniom, właśnie to robi. Nie musisz się już martwić, że zrozpaczony spadkobierca może zostać zmuszony do sprzedaży tych cennych nieruchomości tylko po to, by zapłacić rachunek wujka Sama.

Być może zastanawiasz się, czy planowanie nieruchomości nie jest tylko dla naprawdę bogatych? Inwentaryzacja i podsumowanie wartości twoich aktywów może być prawdziwym doświadczeniem, które otworzy ci oczy. Najlepiej jest przeprowadzić ten proces z profesjonalnym doradcą, abyś był informowany o tym, w jaki sposób obowiązujące przepisy federalne i stanowe mogą wpływać na twoje aktywa po śmierci. Kiedy zsumujesz wartość domu, majątku osobistego, inwestycji, świadczeń z ubezpieczenia na życie i emerytalnych kont oszczędnościowych, możesz być zaskoczony, że twoja nieruchomość należy do kategorii podlegającej opodatkowaniu.

Nawet jeśli dowiesz się, że jest mało prawdopodobne, że twój majątek będzie podlegał federalnemu podatkowi od nieruchomości, planowanie majątku jest dobrym wyborem, aby zapewnić, że twoje pragnienia zostaną spełnione tak, jak chcesz po ich odejściu i że twoje pragnienia zostaną spełnione profesjonalnie dla wszystkich zaangażowanych.

Jeśli jeszcze nie widziałeś doradcy finansowego dla swojej nieruchomości, umów się na spotkanie już dziś. Otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania swojego majątku osobistego w interesie wszystkich zaangażowanych osób. I spokój ducha jako bonus!

[ff id=”2″]