Skip to main content

Jako mężowie i przyjaciele mężczyźni znają uczucie, że ktoś naprawia, a nawet wybiera krawat lub ściąga nitkę z kurtki. Kobiety po prostu uwielbiają robić ten dodatkowy krok, aby upewnić się, że ich partner wygląda dobrze ubrany i piskliwie czysty przed wyjściem za drzwi. Dlaczego kobiety są tak zaniepokojone wyborem i wyglądem partnera?

Pasmo sukcesu

Po pierwsze, nienagannie ubrany Dżentelmen emanuje wokół niego aurą wyróżnienia. Sprawia wrażenie wielkiego sukcesu. Kobiety przyciągają sukces mężczyzny jak pszczoły do ​​kwiatów wypełnionych nektarem. Wypolerowane buty, stylowy zegarek i elegancki krawat w paski są idealnym dodatkiem do garnituru szytego na miarę. Razem mówią: „Zrobiłem to”. Mówią też: „Mogę sobie pozwolić na naprawdę dobrą restaurację z dobrym, drogim winem”.

Modne oczy

Zaletą bycia z dobrze ubranym mężczyzną jest subtelna zaleta: mężczyzna, który zna dobre ubrania, bardziej doceni ubrania kobiety. Czy masz pojęcie, ile czasu zajmuje gatunkowi płci żeńskiej wybór stroju na randkę? Niektórzy nawet chodzą na zakupy z tej okazji i wszyscy wiemy, jak długie i żmudne są zakupy dla kobiet. To musiało być frustrujące dla nich, aby mieć randkę po całym tym wysiłku, który nie zwraca uwagi na ich sukienkę, z wyjątkiem jej długości i koloru.

A co z tą klasyczną sceną: kobieta pyta męża: „Jak wyglądają te spodnie?” a oczy mężczyzny stają się całkowicie szkliste, ponieważ nie może odróżnić pary od drugiej? Z pewnością są zalety bycia z kimś, kto może przynajmniej powiedzieć, czy dżinsy sprawiają, że nogi wyglądają na krótkie. Jeszcze lepiej, jeśli ktoś może im powiedzieć, które dżinsy sprawiają, że wyglądają na szczuplejsze.

Obnoszenie się z człowiekiem

Ale być może największym powodem, dla którego kobiety lubią mężczyzn o nienagannych gustach mody, jest to, że mogą się nimi chwalić. Szczerze mówiąc, kto nie chciałby chłopaka lub męża, który ma codzienny zwyczaj przebierania się za modelkę? Kobiety pobłogosławione takimi towarzyszami muszą pochwalić się swoimi schludnymi towarzyszami przed kolegami, krewnymi, a nawet sąsiadami! Spójrzmy prawdzie w oczy: kobiety muszą dobrze wyglądać. I nie mogą dobrze wyglądać bez równie przystojnego i rzucającego się w oczy kolegi po swojej stronie.

Dlatego wygląd jest ważny. Jeśli chcesz wyjść z przystojnymi, dobrze ubranymi, reprezentacyjnymi kobietami – a kto nie? – musisz mieć świadomość, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby takie kobiety wywierały ten urok na kimś, kogo wyczucie mody jest całkowicie błędne. Jak mówi przysłowie, ptaki tego samego pióra gromadzą się razem. To mężczyzna, który regularnie się oczyszcza, zniewala typ kobiety, która ma własne wyczucie mody.

Kilka rad

Mężczyźni, którzy chcą zainwestować w odzież odporną na uszkodzenia, mogą polegać na pasiastym krawacie z subtelnymi wzorami. Pasiaste krawaty wymagają uwagi i szacunku. Są dostępne w różnych kolorach i wzorach i nadają się na każdą okazję i na każdy sezon. Nie możesz się pomylić z krawatem w paski. Jedną z najpopularniejszych marek designerskich akcesoriów męskich jest Paul Smith. Jego wykwintne jedwabne krawaty są hitem mężczyzn, którzy potrafią się pochwalić męskością i stylem przy niewielkim wysiłku.

Fendi oferuje wyrafinowany wybór krawatów w paski. Jednym z nich jest tradycyjna sygnowana linia z ukośnym paskiem i designerskim logo. Kolejnym klasycznym dodatkiem jest prążkowany krawat, który ma takie same wykwintne prace ręczne, jak włoska marka.

Dzisiejsze trendy w modzie nie tylko pozwalają kobietom dobrze wyglądać. Mężczyźni mają również prawo być tak stylowi, jak to możliwe. A przy odpowiednim zestawie garniturów, modny mężczyzna może poruszać się z dużą pewnością siebie i sprawić, że świat będzie zarówno wybiegiem, jak i postumentem.

I oczywiście chętny partner byłby zbyt szczęśliwy, aby towarzyszyć mu w drodze do sławy.

Ten artykuł został przedstawiony przez: Gentlemanjoe.com. Odwiedź nasz sklep, aby zobaczyć cały nasz asortyment.

[ff id=”2″]