Skip to main content

Ilekroć udzielam tej rady, mam puste spojrzenia. To jest Zupełnie inne podejście dla większości inwestorów w nieruchomości. Ale to właściwie mądra strategia, jeśli zaczniesz rozumieć jej powody.

Ale co, jeśli odwiedzisz swoją nieruchomość inwestycyjną?

Jasne, jeśli zgadzasz się z wynikami większość z nich Inwestorzy, nie wahajcie się zignorować mojej porady i co robić większość z nich Inwestorzy tak. Ale jeśli chcesz iść ponadto Jak większość inwestorów, zdecydowanie zalecamy przestrzeganie tej zasady.

Nigdy nie oglądaj ani nie sprawdzaj swojej nieruchomości inwestycyjnej.

Dobry inwestor zwykle nigdy nie odwiedza swojej nieruchomości. W rzeczywistości nie musisz nawet mieszkać w tym samym stanie co własność. * *

* Uwaga dodatkowa: To jest naprawdę bardzo ekscytujące, ponieważ możesz inwestować ZA DARMO w dowolnym miejscu w kraju, co otwiera znacznie więcej możliwości dla fantastycznych lokalizacji. Ale to zupełnie inny temat.

Dlaczego nigdy nie powinieneś sprawdzać swojej nieruchomości

  • Przed sfinalizowaniem zakupu nieruchomości sprawdź się u dobrego inspektora budowlanego. Wykonasz znacznie lepszą robotę niż kiedykolwiek mógłbyś. Dlatego samodzielne sprawdzenie nieruchomości to strata cennego czasu.
  • Gdy nieruchomość będzie w twoich rękach, otrzymasz dobrego zarządcę wynajmu. Ich zadaniem jest rutynowa kontrola nieruchomości. Jako profesjonalista wykonują znacznie lepszą pracę niż ty.
  • Powinieneś mieć pełne zaufanie do zatrudnionych specjalistów, którzy zajmą się twoją własnością. Jeśli nie, masz niewłaściwych ludzi.
  • Osobista inspekcja nieruchomości prowadzi do emocjonalnego przywiązania, co ma negatywny wpływ na podejmowanie decyzji finansowych.
  • Twój czas jest wart więcej.
  • Prawdziwe pieniądze zarabia się na wzroście kapitału, którego nie można zobaczyć podczas kontroli.

Zdobądź profesjonalistów i spraw, by to zrobili. To twoja praca! Pozostań emocjonalnie odłączony od nieruchomości i skup się na zarabianiu pieniędzy – TWOJEJ pracy jako inwestora.

To, że nie powinieneś osobiście odwiedzać nieruchomości, nie oznacza, że ​​powinieneś ją zignorować. Powinieneś spojrzeć w przyszłość, aby zobaczyć, co robi rynek i przewidzieć, co może zrobić twój wzrost kapitału w przyszłości. Pomoże Ci to rozwinąć portfel, co naprawdę przyniesie Ci pieniądze.

Ekscytujące jest to, że możesz to wszystko zrobić online.

Jak sprawdzić wzrost kapitału

  • Sprawdź źródła online w poszukiwaniu dowodów na projekty infrastrukturalne i inwestycje w regionie
  • Czy wzrost liczby ludności rośnie?
  • Czy powstanie więcej miejsc pracy?
  • Jakie niezwykłe zmiany zachodzą w regionie, które mogą przyciągnąć więcej osób?

Kontrola nieruchomości to strata czasu

I pewnie, możesz wpaść do swojej posiadłości i rzucić okiem. Ale co zobaczysz? Dom? Tak

Jeśli rzeczywiście zauważysz problemy podczas pobytu, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz w stanie je rozwiązać, chyba że jesteś wykwalifikowanym wykonawcą. A ponieważ brakuje Ci umiejętności i doświadczenia menedżera ds. Wynajmu, jest mało prawdopodobne, abyś zrozumiał przepisy regulujące postępowanie z najemcami. Najlepiej unikać czasu i wysiłku i pozwolić profesjonalistom sobie z tym poradzić.

Nawet jeśli na początku nie brzmi to intuicyjnie, warto nigdy nie sprawdzać swojej własności.

Jeśli uważasz, że musisz sprawdzić swoją nieruchomość, coś jest nie tak.

Możesz znaleźć się w sytuacji, w której sprawy nie idą tak gładko, jak powinny. A może twój zespół nie wykonuje prawidłowo swojej pracy.

Jeśli masz problem ze znalezieniem dobrego inspektora budowlanego lub kierownika ds. Wynajmu lub powodujesz problemy z nieruchomościami, które wymagają Twojej osobistej uwagi, znajdź dobrego trenera inwestycji w nieruchomości, który pomoże Ci rozwiązać te problemy tak szybko, jak to możliwe.

[ff id=”2″]