Skip to main content

Bez odpowiedniego planowania dziedzictwo danej osoby jest rozdzielane w drodze procesu spadkowego po jej śmierci. Ten proces sądowy i administracyjny jest długotrwały i znalezienie ostatecznego rozwiązania może zająć lata. Zaleca się zatrudnienie wyspecjalizowanych prawników i konsultantów, co znacznie przyspiesza proces, ponieważ eksperci wiedzą, jakie dokumenty są wymagane i jakie kroki podejmuje osiedle. Najpierw przeanalizujmy przyczyny, dla których postępowanie spadkowe trwa tak długo.

1. Zniżki u kilku beneficjentów. Nie powinno dziwić, że majątek z udziałem wielu beneficjentów trwa dłużej. Komunikacja ze wszystkimi i dostarczenie dokumentów do podpisu potrwa dłużej. I nie wszyscy beneficjenci mogą bardzo szybko podpisać dokumenty i odesłać je do następnego beneficjenta. Sprawy stają się trudniejsze, gdy mamy do czynienia z ludźmi po przeciwnej stronie Stanów Zjednoczonych lub, dlaczego nie, z ludźmi spoza Stanów Zjednoczonych

2. Spory rodzinne. Dziedzictwo może również zająć dużo czasu, jeśli dochodzi do waśni rodzinnej, a każdy członek chce większej części spadku. W takim przypadku każdy drobny aspekt musi zostać rozstrzygnięty przez sędziego spadkowego. Jak możesz sobie wyobrazić, dochodzenie w sprawie spadku nieruchomości znacznie się spowolni, jeśli zaangażujesz sąd i poprosisz o zgodę na wszystko.

3. Kiedy majątek musi złożyć zeznanie podatkowe. Dystrybucja nieruchomości może rozpocząć się dopiero po zapłaceniu wszystkich podatków. Ze względu na ustawodawstwo IRS nie rozpoczyna przetwarzania formularza zeznania podatkowego od spadku aż do trzech do czterech miesięcy po złożeniu zeznania podatkowego. Od tego momentu rozliczenie podatkowe zajmuje kilka miesięcy. A jeśli masz szczęście, aby uzyskać więcej informacji z IRS, powinieneś dodać kolejne 4 miesiące, aż przetwarzanie zacznie się od nowa.

4. Aktywa trudne do wyceny lub dystrybucji. Kiedy mówimy o dystrybucji witryny, sprawy są proste. Jednak jeśli chodzi o kolekcje, stada zwierząt, patenty na wynalazek i inne niezwykłe przedmioty, ujawnienie spadkobiercom wymaga dokładnej analizy. Ich wycena jest trudna, a jeśli zostanie ustalona wartość, IRS może zdecydować, że aktywa podlegają opodatkowaniu i chcą zwrotu podatku. I to sprowadza nas z powrotem do poprzedniego punktu, w którym musisz złożyć zeznanie podatkowe i czekać na potwierdzenie z IRS. Bez niego osiedle pozostaje otwarte.

[ff id=”6″]