Skip to main content

Miejsca budowy projektów mieszkaniowych są obecnie szeroko rozpowszechnione w indyjskich miastach. Niedawno sprzedaż dużych luksusowych domów została zmniejszona w dużych miastach. Wynika to z niepewności w indyjskiej gospodarce i sektorze nieruchomości. Tłumienie rynku światowego z powodu ostatnich zmian gospodarczych i tendencji do przekraczania cen sprawiło, że ludzie wahają się kupować domy, a pośrednicy mogą doświadczać bardziej niestabilnego stanu.

Aby przeciwdziałać tej spirali spadków zachowań zakupowych, deweloperzy opracowali koncepcję tanich mieszkań. Tworząc nieruchomości mieszkalne klasy premium, wprowadzają także niedrogie domy dla osób z nieograniczonymi marzeniami i ograniczonymi budżetami.

Ze względu na wahania gospodarcze ludzie szukają również alternatywnych lokalizacji na zakup nieruchomości mieszkalnej. Miasta poziomu II, takie jak Chandigarh, Bhopal, Indore, Nagpur, Pune, Ahmedabad, Surat, Vadodara itp. Są dowodem rozwoju pobudzenia.

Niezależnie od tego, czy chodzi o projekty w Bhopal, Indore, czy w projekty mieszkaniowe Vadodara w Indiach Zachodnich, deweloperzy oferują liczne udogodnienia i wygody dla nowoczesnego stylu życia.

Vadodara wita cię

Vadodara jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych miast II poziomu w Indiach. Od mieszkań w Vadodara, przez kompleksy komercyjne, aż po uniwersytety, miasto rozwija się szybko z powodu napływu branż z różnych sektorów. Znaczące branże z branż takich jak handel detaliczny, bankowość, IT i produkcja dotarły do ​​Vadodara, aby poszerzyć swoje horyzonty biznesowe. Ogromna obecność przemysłu przyciągnęła młodych ludzi do tego miasta. A napływ ludności doprowadził do rosnącego popytu na 1 i 2 apartamenty BHK w Vadodara.

Rodziny z klasy robotniczej i potencjalni pracownicy wolą teraz kupować własny dom niż mieszkać w wynajętych domach w mieście. Stwarza to popyt na mieszkania w Vadodara. Innym ważnym powodem, dla którego nabywcy domów wybierają projekty mieszkaniowe w Vadodara, jest niska cena. Cena nieruchomości, takich jak 2 apartamenty BHK w Vadodara lub designerskie apartamenty, jest znacznie niższa w porównaniu do metropolii takich jak Bombaj, Delhi, Kalkuta czy Chennai.

Te niedrogie projekty mieszkaniowe nie tylko kosztują mniej, ale oferują także wygodny styl życia i zaplecze rekreacyjne. Projekty mieszkaniowe Vadodara gwałtownie wzrosły na przedmieściach takich jak Manjalpur, Waghodia i Atladra. Większość kolejnych 2 apartamentów BHK w Vadodara znajduje się w kwitnących lokalizacjach o wysokiej jakości konstrukcji i łatwym dostępie do przemysłowych, edukacyjnych i medycznych centrów miasta.

Cechy mieszkań w Vadodara, takie jak atrakcyjne udogodnienia, niższa cena i dobra jakość wykonania, przyciągnęły nie tylko ludność pracującą i mieszczańską, ale także NRI na całym świecie, szczególnie ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, wykazały duże zainteresowanie inwestycjami. Jest to idealny czas dla NRI na inwestowanie, ponieważ spadek rupii w stosunku do dolara oferuje doskonały zwrot z inwestycji. I większość PIB zgodzi się, że nie ma nic lepszego niż posiadanie własnego domu.

[ff id=”2″]