Skip to main content

W scenariuszu gospodarczym Meksyku ma miejsce fundamentalna zmiana. Możesz zapytać mnie o przyczynę prawie natychmiast. Nic nie może być lepszym przykładem niż rosnąca popularność nadmorskiej nieruchomości na Jukatanie. Rzeczywiście istnieje wiele powodów rosnącej popularności tej samej nieruchomości przy plaży na Jukatanie. Jednym z głównych powodów jest to, że ludzie sukcesywnie odkrywają hacjendy, niedrogie domy na nabrzeżu i domy kolonialne w Zatoce Meksykańskiej.

Należy wspomnieć, że posiadłość na Jukatanie przy wybrzeżu Zatoki Perskiej, znana również jako Wybrzeże Flamingów, rozciąga się od Celestun przez Progreso do Isla Holbox i cieszy się kilometrami zarodkowych lub niedorzecznych i westalowych plaż. Jest jeszcze jedna kluczowa zaleta. Wybrzeże to oferuje dodatkowy zasięg i perspektywy dla różnych rodzajów budżetów, w przeciwieństwie do większości nieruchomości w Meksyku, które znajdują się na plażach wzdłuż Pacyfiku i Karaibów.

Jakie inne właściwości sprawiają, że Yucatan Beach Property jest kusząca? Prawie cała plaża na Jukatanie jest zamieszkana przez dzikie różowe flamingi, o których wiadomo, że żyją przez cały rok w lagunach i bagnach otaczających półwysep Jukatan. Jeśli jesteś prawdziwym wyborcą przyrody, może to być dla ciebie kulinarne doświadczenie. Możesz łatwo znaleźć wiele małych, tradycyjnych wiosek rybackich. Nigdy nie uważaj tych wiosek za rustykalne! Każdy z nich ma wszelkiego rodzaju nowoczesne udogodnienia, a niektóre z nich to elektryczność, przychodnie zdrowia, restauracje, stacje benzynowe, woda miejska, telekomunikacja i zakwaterowanie. To będzie bluźnierstwo, jeśli nie wspomnimy o Internecie. Tak, w tych wioskach wprowadzono również Internet.

Możesz także mieć kluby nocne, dyskoteki, banki, ekstrawaganckie i ultranowoczesne centra handlowe.

Według miłośników przyrody i profesjonalistów wybrzeże Jukatanu oferuje dodatkowe unikalne uczucie w porównaniu z wybrzeżem Karaibów. Rzeczywistość jest taka, że ​​wybrzeże Zatoki Jukatańskiej nie ma upodobania dla turystyki, w tym kontekście istnieje duża różnica między nim a wybrzeżem Karaibów. Ale jest coś dla każdego lub dla każdej osoby.

Nie wiem, czy kiedykolwiek znalazłeś nazwę Progreso w Internecie, ale jest to również ważna część nieruchomości na plaży na Jukatanie. Progreso znajduje się zaledwie 20 km od rynku nieruchomości Merida i jest również najbardziej ruchliwym portem w południowym Meksyku. Wierzcie lub nie, Progreso to 4-milowa stacja dokująca, która jest pełna akcji przez całą dobę. W tym momencie dokują statki wycieczkowe, a zainteresowani podróżni wybierają bilet dzienny z jednodniowymi wycieczkami i eskapadami.

Naucz się na pamięć, że odcinek plaży rozciągający się od wschodniej strony Progreso do Telchac Puerto jest droższą plażą. Jest zaludniony wieloma wygodnymi domkami plażowymi.

[ff id=”2″]