Skip to main content

Drukowanie wizytówek jest idealne dla aktywnego podróżnika, bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, który chce budować więcej potencjalnych klientów, czy sprzedawcą, który jest w drodze. Drukowanie niestandardowych wizytówek to jedyny sposób na oznaczenie marki w podróży. Firmy poligraficzne online oferują szybką obsługę i stałą jakość każdego dnia w niewiarygodnie niskich cenach. To sprawia, że ​​jest to idealna opcja dla każdego, kto się spieszy. Oto krótki przewodnik po hotspotach, których nie chcesz przegapić podczas rozpowszechniania poświadczeń.

Restauracje

Podczas podróży odwiedzisz wiele restauracji. Po przesłaniu faktury wsuń wizytówki w wewnętrzną klapkę. Może pomóc w identyfikacji potencjalnych klientów przy każdym spożywanym posiłku. Masz również wiele okazji do rozmowy z jedną lub dwiema osobami, być może z serwerami, ale być może z innym użytkownikiem. Poinformuj ich, jaki rodzaj działalności prowadzisz z drukowaniem wizytówek online, co z pewnością będzie początkiem i końcem rozmowy.

Hotele

Gdzie będziesz podróżować przez większość czasu? Odpowiedź: W miejscu, w którym prawdopodobnie będzie dużo ruchu od innych podróżników. Połóż swoją wizytówkę niczego niepodejrzewającego czytelnika na bocznych stolikach, w recepcji, w rzędach śniadaniowych i w gazetach. Będąc tam, musisz poznać wielu różnych ludzi. Upewnij się, że wiedzą, że mogą do ciebie zadzwonić po wszystko, czego potrzebują.

Lotniska

Lotnisko jest kluczem do odlotu i dotarcia do miejsca docelowego i jest pełne ludzi, którzy nie mają nic innego do roboty, jak tylko czekać. Na szczęście możesz być gotowy na taktyki drukowania wizytówek, które gwarantują Ci jedne z największych leadów w Twojej karierze zawodowej. Daj je baristom w kawiarni, personelowi TSA, osobom zajmującym się bagażem i osobom przewożącym kierowców pojazdami elektrycznymi. Każdy, kto zechce wysłuchać twoich ofert, może użyć ładnej karty w kieszeni do późniejszego dostępu.

Konferencje

Być może głównym punktem twoich podróży jest robienie interesów w dużym miejscu spotkań, takim jak centrum kongresowe. Gdy przychodzisz na duże konferencje, na których gromadzą się inne osoby zorientowane na biznes, jest to doskonała baza do nawiązywania kontaktów. Ponadto nie musisz się martwić o ustalenie swojej tożsamości w miejscu, które może wydawać się mniej otwarte na twoją obecność.

[ff id=”2″]