Skip to main content

TRS | Internetowa dystrybucja hoteli oferuje najbardziej efektywny i opłacalny sposób na zwiększenie widoczności i rezerwacji! Odkryj potencjał globalnego systemu dystrybucji, który generuje 100 milionów pokoi / nocy każdego roku. Skorzystaj z rosnącej liczby klientów online, łącząc swój hotel z OTA i internetowym systemem dystrybucji, który obejmuje najważniejsze dzisiejsze internetowe biura podróży i portale internetowe.

Global Dystrybucja System (GDS) iInternetowe systemy dystrybucji (IDS) Łączność

TRS łączy Cię z 4 największymi GDS świat – Sabre, Galileo, Worldspan i Amadeus. Dzięki biurom podróży Amadeus 67’000, Galileo 43’000, Sabre 50’000 i Worldspan 16’000 Twój hotel otrzymuje rezerwacje z całego świata.

TRS sprzedaje twoje pokoje w 650 000 biurach podróży oraz w ponad 100 portalach turystycznych. Dzięki szerszemu rozpowszechnianiu informacji o hotelu i zwiększonej widoczności zaczynasz sprzedawać więcej pokoi, nie robiąc nic więcej!

  • Dystrybucja do wielu internetowych portali turystycznych, w tym Priceline.com, Travelocity.com, Hotwire.com, Orbitz.com i wielu innych. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę.
  • Podwój swoje zarobki dzięki umowom korporacyjnym i konsorcjalnym.

Ciągła łączność dwukierunkowa

TRS oferuje bezproblemową łączność dwukierunkową nowej generacji GDS i IDS::

  1. Ciągła komunikacja między naszym centralnym systemem rezerwacji a GDS oferuje 7/24 zaktualizowane informacje o twoim hotelu.
  2. Aktualne informacje zwiększają wiarygodność hotelu w biurach podróży.
  3. Łatwe zarządzanie zapasami i cenami w czasie rzeczywistym z jednego panelu sterowania i natychmiastowe aktualizowanie informacji.

Korzystne ceny

TRS to opłacalny sposób na dystrybucję i sprzedaż pokoi.

  1. Brak opłat za wstęp! Brak opłat instalacyjnych! Brak rocznych opłat za usługi!
  2. Ceny prowizyjne
  3. Zamieść swój hotel za pomocą „Preferowanego miejsca” – najnowszego i gwarantowanego narzędzia marketingowego – na górze wyszukiwania pokoju!

[ff id=”6″]