Skip to main content

Analiza Feng Shui staje się coraz bardziej popularna i jest skutecznym sposobem dla agentów nieruchomości na sprzedaż domu. Ta praktyka jest bardzo powszechna wśród Chińczyków. Ze względu na sukces, jaki Chińczycy wierzą w Feng Shui, wielu pośredników w obrocie nieruchomościami stosuje teraz tę metodę, aby przyciągnąć kupujących i sprzedać więcej niż dopuszczalna wartość rynkowa nieruchomości. Gdy dzwonisz do kupna nieruchomości pod inwestycję, tak jak w przypadku miejsca, w którym możesz zadzwonić do domu, bardziej korzystne jest odsprzedaż jednostki, która już przeszła test.

Możliwości inwestycji w nieruchomości

Masz większą szansę, jeśli zastosujesz trik w jednej ze swoich strategii sprzedaży. Jeśli wiesz, jak kupić dobry zasób, możesz użyć analizy domu, aby uaktualnić go jako narzędzie. Porady dotyczą energii, układu i projektu domu. Obecnie jest uważany za jeden z czynników decydujących o wyborze i inwestowaniu domów przez Azjatów i Chińczyków.

Ważne jest, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​konsumenci wybierają i kupują daną nieruchomość, nawet jeśli w to nie wierzysz, ponieważ pomoże ci to osiągnąć lepsze zyski. Większość zasad analizy domu przekazywano z pokolenia na pokolenie. Ta tradycja jest bardzo ważna dla Azjatów i chińskich nabywców. Elementy projektu lub wnętrza są dla nich bardzo ważne. Możliwości inwestowania w nieruchomości są świetne tylko wtedy, gdy masz oko i odpowiednie techniki kupowania i sprzedawania dobrych aktywów.

Filozofia harmonii

Feng Shui to chińska praktyka i znana preferencja kulturowa. Zawiera analizę aury twojego domu. Praktyka ma na celu zapewnienie dodatniej energii przepływającej przez dom i mieszkańców, co prowadzi do szczęścia, zdrowia i dobrobytu. Uważa się, że harmonijne środowisko i dobry przepływ pozytywnej energii harmonizują ze środowiskiem.

Chińscy nabywcy są gotowi zapłacić więcej za właściwy układ, lokalizację i kolory uzupełniające. Ta chińska sztuka znajdowania odpowiedniego chi lub energii dla mieszkańców może przynieść więcej pieniędzy, jeśli zrobisz to dobrze. Wielu uważa, że ​​dobre feng shui może promować harmonijny przepływ energii i przynieść więcej sukcesów ludziom w domu. To przekonanie jest bardzo cenne dla Chińczyków.

Inteligentny sposób na sprzedaż

Jeśli chcesz sprzedać więcej niż wartość rynkowa nieruchomości, musisz dodać wartość. Jedynym sposobem jest ukierunkowanie filozoficznych przekonań kupującego. Możesz przeanalizować cały dom, np. B. salon, sypialnia i inne części domu. Pomoże Ci zaprojektować pokój, aby zachęcał do dobrobytu i szczęścia.

Inteligentny sposób na inwestowanie

Najmądrzejszym sposobem na inwestowanie jest zakup nieruchomości, a następnie natychmiastowe wynajęcie lub odsprzedaż po wyższej cenie po dodaniu wartości. Możliwe jest budowanie bogactwa za pomocą różnych technik sprzedaży i różnych pakietów. Istnieje duża różnica między sprzedażą miejsca, które daje szczęście, a sprzedażą miejsca do spania.

Co to się udało?

Podczas gdy amerykańskie dzielnice są bardziej zainteresowane bezpiecznymi dzielnicami i dobrym światłem słonecznym, ludzie w Azji bardziej martwią się dobrym feng shui, które może zmienić inwestycję w więcej pieniędzy. Wiara w tę filozofię doprowadziła do wielkich wygranych dla programistów. Wybór należy wyłącznie do Ciebie. Wybierz, co uważasz za wygodne, sprzedając swoją inwestycję.

[ff id=”2″]