Skip to main content

Waszyngton jest jednym z najbardziej fotogenicznych miast w Stanach Zjednoczonych. Oprócz oglądania pięknych zabytków i oszałamiających krajobrazów, możesz zrobić świetne zdjęcia, jeśli wcześniej zaplanujesz sesje zdjęciowe z tymi wskazówkami od rodzimego fotografa z DC.

Oto niektóre z zabytków, które sugeruję zacząć strzelać, wszystkie w odległości spaceru:

Pomnik Waszyngtona

Najbardziej znany i najwyższy pomnik DC, Pomnik Waszyngtona można zobaczyć z różnych punktów miasta.

  • Tide Pool: Oferuje piękny widok na pomnik, a jeśli złapiesz odpowiednie światło, możesz uzyskać ładny fajne odbicie na wodzie. podczas Sezon kwitnienia wiśni (zwykle w kwietniu) Basen pływowy jest bardzo ruchliwym miejscem dla fotografów lokalnych i turystycznych, którzy próbują uchwycić pomnik japońskimi kwiatami w ujęciu.
  • Gdy tam będziesz, możesz także zrobić zdjęcie pomnika Jeffersona.
  • Lincoln Memorial: Jedno z moich ulubionych fotogenicznych miejsc w DC ze wszystkimi pięknymi widokami, które można zobaczyć wokół pomnika. dla piękny wschód słońca, spędzać czas na schodach pomnika. W piękny, pogodny dzień z pewnością nie będziesz rozczarowany.
  • Pomnik Waszyngtona: Oczywiście możesz iść do samego pomnika, ale spróbuj poszukać unikalne kąty,

Pomnik Lincolna

Pomnik Lincolna jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Waszyngtonie, więc możesz zaplanować swój dzień wokół idealnego czasu, który chcesz odwiedzić.

  • Aby zrobić zdjęcie Abe, nie martwiąc się, że ktokolwiek wejdzie na twoje zdjęcie, spróbuj odwiedzić pomnik wczesnym rankiem jak najwięcej. Nabożeństwo żałobne jest czynne 24 godziny na dobę każdego roku.
  • Aby dostać piękne niebo z pomnikiem na zdjęciu, spróbuj zrobić zdjęcia o zachodzie słońca po północno-wschodniej stronie centrum handlowego (bliżej Koreańskiego Pomnika Wojny).
  • Uwaga: Statyw nie jest dozwolony wewnątrz samego pomnika. Rozważ zabranie własnego lampa błyskowa,

Kapitol Stanów Zjednoczonych

Oczywiste jest, dlaczego stolica Stanów Zjednoczonych znajduje się na tej liście. Budynek jest piękny wewnątrz i na zewnątrz,

  • Zarejestruj się w usłudze darmowa wycieczka w obrębie Kapitolu USA. Będziesz zaskoczony sztuką; ale znowu pamiętajcie: statyw nie jest dozwolony nigdzie na terenie Kapitolu.
  • Przynieś swoje szkła powiększające, Kapitol na zewnątrz ma wystawne detale którego nie będziesz chciał przegapić.
  • Capitol doskonale nadaje się do nagrywania wschód i zachód słońca, ponieważ powody są tak wspaniałe. Jeśli strzelasz o wschodzie słońca, spróbuj umieścić aparat po zachodniej stronie budynku (najbliżej centrum handlowego). Jeśli szukasz wspaniałego zachodu słońca, spróbuj północnej lub zachodniej strony budynku.

Dzięki tym wskazówkom i solidnemu planowaniu na pewno znajdziesz kilka pięknych obrazów DC.

[ff id=”1″]