Skip to main content
Budownictwo

Gurgaon: szybko rozwijające się miasto w Indiach

By 10 kwietnia 2020No Comments

Gurgaon jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Indiach. Dzięki szybko rozwijającej się infrastrukturze i bliskości kapitału, Gurgaon jest jednym z najlepszych rynków nieruchomości, które inwestują w celu uzyskania wysokich zysków w krótkim czasie. Aby zaspokoić rosnące potrzeby mieszkaniowe i biznesowe w różnych sektorach, wiele projektantów rozpoczyna takie projekty, jak DLF, Ansals, Vipul, Unitech, Emar i wiele innych. Apartamenty Gurgaon oferują szeroką gamę wzornictwa i stylu, architektury i cen.

Pomieszczenia mieszkalne lub apartamenty wahają się od luksusowych po niedrogie domy. To Meble w mieszkaniach w Gurgaon Basen w Gurgaon jest dość wysoki i średnio wynosi około 10% rocznie.

Oprócz budynków komercyjnych i mieszkalnych postępuje również rozwój infrastruktury miasta. Pojawienie się metra w mieście ostatnio rozszerzyło zakres komercyjnego i mieszkaniowego rozwoju. Łączność metra zwiększyła również ceny nieruchomości w obszarach związanych z obiektem. Pojawienie się metra poprawiło również opcje transportu w mieście dzięki dostępności samochodów, autobusów i rikszy.

Uważa się, że rozwój miasta jest światowej klasy w porównaniu z jakimkolwiek innym miastem w północnych Indiach. Głównym powodem są międzynarodowe marki w mieście. Niezależnie od tego, czy są to deweloperzy z wielkimi obiektami biznesowymi i mieszkaniowymi, hotele, restauracje, centra rozrywki, kluby, puby, bary, centra handlowe itp., Wszystkie obiekty mają globalny charakter z bardzo zaawansowanym obiektem. Miasto ma ekskluzywne centra handlowe i jest często nazywane „miastem centrów handlowych”.

Pomimo szybkiego rozwoju miasta brakuje części rozwoju infrastruktury. Istnieją sektory, w których nadal występują złe drogi i nadmierne przerwy w dostawie prądu. Rząd jest nieco powolny z rozwojem infrastruktury miejskiej.

Miasto wciąż się rozwija z nadchodzącymi stacjami metra i innymi opcjami transportu w celu poprawy rozwoju infrastruktury w mieście. Istnieje również wiele projektów mieszkaniowych i biznesowych w mieście, aby zaspokoić potrzeby rosnącej populacji.

[ff id=”2″]