Skip to main content

Spinki do mankietów są zawsze dodatkiem dla celebrytów, gdy noszą koszule z rękawami. Nie ma znaczenia, czy nosisz go z krawatem, muszką czy koszulą z luźnym kołnierzem. Spinki do mankietów wyglądają równie dobrze. Zazwyczaj noszą je do celów formalnych. Podczas wydarzeń na czerwonym dywanie, takich jak Oscary, policja mody odkrywa spinki do mankietów na rękawach męskich celebrytów. Te wspaniałe małe akcesoria to coś więcej niż tylko oświadczenia. Są idealną biżuterią dla zadbanego współczesnego mężczyzny.

Niekoniecznie musisz być krytykiem mody, ale jeśli przyjrzysz się jej bliżej, możesz się wiele nauczyć z jej wyczucia mody. Na przykład rozważ wybór spinki do mankietów. Kolor prawdopodobnie będzie pasował do innych akcesoriów lub biżuterii, którą nosi – być może do zegarka lub bransoletki, sygnetu lub naszyjnika. Popularne gwiazdy Hollywood, które noszą spinki do mankietów, to Justin Timberlake, George Clooney, Jamie Foxx, Forest Whitaker, Steve Carrel, Johnny Depp, Patrick Dempsey, Joey Fatone, Cameron Mathison i Brad Pitt.

Nie można przegapić spinki do mankietów na płótnie w Hollywood. Jednym z najlepszych przykładów jest popularna seria 007 Jamesa Bonda. Czy widzisz, jak nowoczesny, elegancki i seksowny wygląda James Bond? Aktorzy, którzy grali słynną postać, to Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan i Daniel Craig. Oczywiście serial ewoluował z jednego filmu do drugiego, ale James Bond nadal jest dobrze ubrany – elegancki, zrównoważony i seksowny. Spinki do mankietów uzupełniają to dobrze, gdy są noszone z charakterystycznym smokingiem Bonda.

Pierce Brosnan występuje także w filmie „Thomas Crown Affair” i gra samego Thomasa Crown’a, milionera, który przez cały czas nosił spinki do mankietów.

Jedną z najbardziej znanych osobistości noszących spinki do mankietów jest Prezydent Reagan. Nosił je na pokazach krawatów, wieczornych balach, spotkaniach gabinetów i oficjalnych wizytach rządowych. Niektórzy nawet przypisują mu odrodzenie popularności spinki do mankietów, ponieważ wielu innych postępowało zgodnie z jego stylem mody, a także nosił spinki do mankietów podczas jego kadencji. A czemu nie Sam prezydent Stanów Zjednoczonych nosił to z dumą, więc zakładamy, że prawdopodobnie coś jest warte.

Jakie spinki do mankietów noszą celebrytki? Wszystkie typy – od klasyki przez współczesnych po nowości. Spinki do mankietów obejmują mozaiki, włókna szklane, metale szlachetne, takie jak złoto, srebro, tytan, platyna oraz kamienie szlachetne i półszlachetne – diamenty, kryształy itp.

Spinki do mankietów gwiazd są wyjątkowe – niezwykłe i eleganckie. Jednym z najpopularniejszych spinki do mankietów znanych projektantów jest kolekcja Nathan Tim. Spinki do mankietów Mit Nathana Tima to projekty inspirowane mitami starożytnej Grecji. Jego marka zawsze była znana ze słynnej technologii szkła i detali. Jednak w tej kolekcji motywów jego spinki do mankietów pokazują moc i majestat, pozostając nieco tajemniczymi – prawdziwy podpis starożytnych greckich opowieści o heroizmie i legendzie.

Oczywiście spodziewaj się też, że spinki do mankietów dla gwiazd będą drogie – od kilkuset do kilku tysięcy dolarów za parę.

Najpopularniejsze spinki do mankietów znanych projektantów znanych marek są również znane na całym świecie. Jej spinki do mankietów noszą także najlepsi biznesmeni i inne znane osobistości. Marki projektantów obejmują Babette Wasserman, Jascott, Tateossian, David Donahue, Simon Carter, Tyler and Tyler, Seven London i Duchamp-London.

[ff id=”2″]