Skip to main content

Po wzięciu udziału w sprzedaży gruntów o wartości ponad 50 000 000,00 USD (50 milionów USD) dowiedziałem się, że kupowanie ziemi z zainstalowanymi narzędziami jest jednym z najlepszych zakupów, jakie możesz zrobić! Z mojego doświadczenia wynika, że ​​narzędzia są już zainstalowane na mniej niż 5% dostępnej wolnej ziemi. Ponadto instalacja narzędzi to jeden z największych kosztów, jakie trzeba ponieść, aby opracować wolne działki. Często koszt instalacji narzędzi może przekroczyć cenę zakupu nieruchomości! Serio Zwłaszcza jeśli napotkasz problemy. Doświadczenie pokazuje, że często rozsądniej jest kupić pustą ziemię z zainstalowanymi narzędziami, mimo że kosztuje ona więcej niż nieruchomość obok.

NARZĘDZIA

Znalezienie wolnej ziemi z zainstalowanymi narzędziami to kopalnia złota. Wartość narzędzi jest ogromna! Instalacja narzędzi kosztuje zwykle ponad 35 000 do 50 000 USD. Dotyczy to tylko miejsca zamieszkania lub struktury. Dzięki temu ulepszeniu twoje życie będzie o wiele łatwiejsze. Otrzymywanie i uzyskiwanie pozwoleń na media jest bardzo czasochłonne i kosztowne. Jeśli musisz połączyć się ze wstępnie zdefiniowanymi systemami zasilania, zawsze są opłaty i ewentualnie ograniczenia lub ograniczenia. Musisz współpracować z wieloma firmami. Trzy najczęstsze narzędzia to:

1. Woda. Możesz uzyskać wodę od uznanej firmy wodociągowej lub zainstalować niezależną studnię. Rzadko się zdarza, ale możliwe jest, że możesz wziąć wodę ze strumienia lub źródła. Oba systemy mają zalety. Co najważniejsze, chcesz sprawdzić swoje źródło wody pod kątem zdrowia. Wiele systemów studni wymaga filtrowania pod kątem soli, bakterii itp. Zawsze pytaj sąsiadów z istniejącymi studniami, jak skonfigurowany jest ich system wodny i jakie napotykają problemy. Czy pytasz także sąsiadów, jak głęboka jest ich studnia? Kiedy korzystasz z Internetu i odwiedzasz witrynę Departamentu Ekologii w swoim stanie, zazwyczaj otrzymujesz informacje o studniach w okolicy z adresem. To świetne źródło, z którego korzystają wszyscy specjaliści od rolnictwa. Zalecamy i może być konieczne przetestowanie wody przez laboratorium. Wyszukaj „testy wody” w książce telefonicznej. Piękna czysta woda z niezależnej studni może być najsmaczniejszą i najzdrowszą wodą, jaką kiedykolwiek można pić. Duże systemy zaopatrzenia w wodę zwykle smakują bardzo równomiernie i są zdrowe. Zazwyczaj jednak istnieją wymagane prawem dodatki, takie jak fluor. Jeśli czerpiesz wodę ze strumienia, jesteś podatny na wszystko, co gromadzi się w górę rzeki. Możesz również mieć problemy z uzyskaniem wystarczającego ciśnienia wody, aby zaspokoić potrzeby swojej rodziny.

2. Wydajność. Czy otrzymujesz go z lokalnej „siatki”, czy produkujesz własną? Połączenie z lokalną firmą energetyczną jest zazwyczaj proste i jednoznaczne. Oszacowanie kosztów może być bardzo trudne. Znalezienie sąsiada, który niedawno dołączył, jest zwykle świetnym zasobem. Większość przedsiębiorstw użyteczności publicznej poda przybliżoną ofertę na instalację. Zwykle dotyczy to tylko linii nieruchomości. Oczekuj więcej kosztów, aby zakończyć połączenie z domem i / lub sklepem / stodołą. Istnieją bardzo specjalne wymagania instalacyjne. Czy Twoja energia będzie płynąć nad głową czy pod ziemią? Ile transformatorów jest potrzebnych? Czy obszar znany jest z zaciemnień lub zaciemnień? Czy musisz być przygotowany na dodatkowe źródło zasilania, takie jak generator? Zdecydowanie zaleca się instalację dobrego systemu pieców na drewno. Jeśli dojdzie do awarii zasilania, nadal możesz mieć ciepło i źródło do gotowania. Zalecamy instalowanie pieca na drewno zamiast pieca na pelety w obszarach znanych z przerw w dostawie prądu. Twój piec na pellet nie będzie działał bez prądu.

Wielu z was pomyśli o alternatywnych źródłach energii, takich jak energia słoneczna i / lub wiatrowa, i może to zrobić. Świetnie! Uzyskaj jednak kompetentną poradę od osoby z dużym doświadczeniem. Większość turbin wiatrowych nie dostarcza wystarczającej ilości prądu do uruchomienia typowego domu. Solar może dostarczyć wystarczającą ilość prądu do typowego domu. Czasami wystarczy nawet odsprzedać go lokalnej firmie energetycznej.

Potrzebujesz także systemu przechowywania baterii. Pamiętaj, aby zablokować i zabezpieczyć system zasilania, ponieważ ostatnio stał się ulubionym celem złodziei. Wiele rodzin korzystających z alternatywnego systemu zasilania twierdzi, że system zajmie wiele lat.

Może być konieczne zaplanowanie 120-240-480 woltów. Całkowite bieżące zapotrzebowanie należy oszacować przed budową, aby uniknąć problemów i dodatkowych kosztów.

3. Kanalizacja Będziesz albo podłączony do prywatnego systemu kanalizacyjnego dzielnicy, miasta lub gminy, albo możesz zainstalować własny system kanalizacyjny. Na miejscu należy zaplanować wystarczającą ilość miejsca na system kanalizacyjny. Nie możesz kontynuować ani budować w tym obszarze. Zawsze musisz zapewnić miejsce na system odwiertów i obszar buforowy. Koszt instalacji własnego systemu oczyszczania ścieków zwykle przewyższa podłączenie do lokalnego systemu oczyszczania ścieków. Jednak koszty i niskie opłaty za prowadzenie niezależnego systemu kanalizacyjnego są zwykle bardzo niskie w porównaniu z płaceniem miesięcznej opłaty za ścieki. Ponownie zalecamy, aby zapytać sąsiadów, jakiego rodzaju systemów używają. Kto zaprojektował i / lub zainstalował swoje systemy? Systemy grawitacyjne stają się coraz rzadsze i najtańsze w instalacji. Dwa systemy ciśnienia w butli mają średnie koszty. Systemy filtrów górskich lub piaskowych są najdroższe. Podstawowy system kanalizacyjny kosztuje 8 000 USD lub więcej. Najdroższy, jak system górski, może z łatwością przekroczyć 20 000 USD. Ojej! Są bardzo dobrzy i źli projektanci szamba. Dobrym pomysłem jest uzyskanie porady od lokalnego oddziału zdrowia. Wiesz już, kto jest najlepszy w okolicy. Jeśli nieruchomość ma już nagrany septyczny projekt, jest to duży plus. Cenny jest również przeterminowany szambo. Zwykle można użyć tego wygasłego projektu septycznego, być może z niewielką zmianą za rozsądną opłatą. Test Perc jest już nagrywany lub trzeba go wykonać. Test Perc to seria otworów, które zostały wykopane w glebie w określonym obszarze i wskazują stan gleby i jej zdolność do wchłaniania cieczy. W wielu obszarach możesz zatrudnić certyfikowanego specjalistę ds. Planowania osadników septycznych, który przeprowadzi dla ciebie ocenę gleby w bardzo rozsądnej cenie. Powinieneś sprawdzić nowe oczyszczalnie ścieków, które wykorzystują trochę ścieków do nawadniania. Dostępnych jest kilka genialnych wzorów. Oszczędzasz także pieniądze.

Ten przedmiot jest własnością Sellorbuyland.

[ff id=”2″]