Skip to main content

Inwestorzy aniołów zwykle nie inwestują w nieruchomości. Możesz utworzyć tabelę prezentującą wszystkie dostępne aktywa, które mogą służyć jako zabezpieczenie dla inwestorów, których szukasz, zwłaszcza jeśli szukasz inwestycji typu anioł na cele związane z nieruchomościami. Często możesz syndykować swój biznes, ponieważ wiąże się to ze zgromadzeniem dużej ilości kapitału. Jest to szczególnie ważne w przypadku potrzeb związanych z nieruchomościami. W większości przypadków firmy venture capital nie chcą dostarczać kapitału firmom zajmującym się nieruchomościami, chyba że oczekuje się, że nieruchomość stanie się publiczna za pośrednictwem funduszu inwestycyjnego. Coraz więcej aniołów inwestuje w kredyty hipoteczne zabezpieczone hipoteką, ponieważ otrzymują oni natychmiastową opłatę z góry w celu zapewnienia kapitału.

Jeśli szukasz aniołów, możesz potrzebować prywatnego memorandum, nawet jeśli chcesz kupić nieruchomość za pożądane wpływy. Obecny klimat gospodarczy bardzo utrudnił udzielanie pożyczek osobom zaangażowanym w tę konkretną branżę. Syndykowane inwestycje są bardzo ważne w świecie finansów dla małych firm, szczególnie jeśli chcesz kupić kondominium lub powiązane aktywa.

Z reguły tylko bardzo doświadczeni przedsiębiorcy mogą pozyskiwać duże kwoty kapitału specjalnie na zakup nieruchomości generujących dochód. Pożyczki udzielane przez inwestorów aniołów zwykle nie są wykorzystywane do celów związanych z nieruchomościami, chyba że stanowią depozyt za dany pakiet. Nawiasem mówiąc, zanim prześlesz materiały stronom trzecim, Twój prawnik powinien przejrzeć każdy tworzony dokument.

Ważne jest, aby skontaktować się z CPA, ponieważ są to metody finansowania, zwłaszcza do celów na dużą skalę, takich jak kondominium lub powiązane nieruchomości. Twój biegły księgowy dostarczy Ci całą niezbędną dokumentację dotyczącą zabezpieczenia nieruchomości, oczekiwanego wzrostu wartości nieruchomości oraz obowiązującego harmonogramu spłaty kredytu, jeśli jest to wymagane przez inwestora anioła nieruchomości.

Ponadto zawsze powinieneś mieć pod ręką rzeczoznawcę majątkowego, aby upewnić się, że Twój anioł-inwestor rozumie wartość kupowanej nieruchomości, na własny użytek lub do generowania dochodu. Dokumentacja ta może być wykorzystana do pozyskania zarówno kapitału własnego, jak i długu związanego z Twoją działalnością na rynku nieruchomości.

[ff id=”2″]