Skip to main content

Śmierć, podatki i SMS-y dla młodych ludzi – to pewność życia. Kod podatkowy jest zbyt skomplikowany, aby ktokolwiek mógł go zrozumieć, a to, dlaczego nastolatki mogą pisać przez cały dzień, ale nigdy nie pisać listu z podziękowaniami, jest nierozwiązaną tajemnicą.

Z drugiej strony śmierć jest nieco łatwiejsza. Pewnego dnia czytasz gazetę, a następnego jesteś w niej. Pozwól nam rzucić okiem na to, co stanie się z twoją własnością, gdy wszyscy będą wiedzieli, gdzie wysłać kwiaty.

Po pierwsze i, co zaskakujące, dla wielu osób, jest mało prawdopodobne, aby większość twojej nieruchomości trafiła do spadku. Tylko to, co przechodzi, przechodzi przez ten proces. Jeśli nie masz woli, nie martw się, państwo ma taką dla ciebie. Oczywiście państwo nigdy cię nie spotkało i nie wie, jak chcesz dystrybuować rzeczy, ale czyja to wina? Umrzeć bez woli jest jelitem. Nie chcesz umrzeć w jelitach. Idź do prawnika zajmującego się planowaniem nieruchomości i wylecz się.

Po rozwiązaniu tego problem własności przechodzi w następujący sposób.

Ubezpieczenia na życie i emerytury

Zasiłek pogrzebowy wypłacany jest wyznaczonym beneficjentom. Jeśli nie podasz swoich aktywów jako beneficjentów, zasiłek pogrzebowy nie zostanie odjęty. Ogólnie rzecz biorąc, nazywanie swoich aktywów beneficjentami nie jest dobrym pomysłem. Jednym z powodów jest to, że wierzyciele dysponują majątkiem w swoim majątku. Korzyści są również wolniejsze, aby dotrzeć do rąk spadkobierców. Nie urodził się żaden spadkobierca, który chciałby twoich pieniędzy później niż wcześniej.

Jeśli jesteś narażony na podatki od nieruchomości, powinieneś rozważyć nieodwołalny fundusz ubezpieczeń na życie (ILIT). ILIT utrzymuje śmierć z dala od twojego podlegającego opodatkowaniu majątku.

Firmy ubezpieczeń na życie wysyłały czek bezpośrednio do beneficjenta. Dzisiaj częściej wysyłają książeczkę czekową, do której beneficjent może uzyskać dostęp. Firmy ubezpieczeń na życie twierdzą, że jest to wygodniejsze dla beneficjenta. Nazywaj mnie wariatem, ale myślę, że robią to, aby pieniądze pozostały trochę dłużej. Większość beneficjentów ma już konto czekowe. Dlaczego chcesz kogoś innego?

Świadczenie z tytułu starości

Odroczone plany emerytalne, w tym indywidualne konta emerytalne, są przekazywane przez beneficjenta. Te same zasady mają zastosowanie do pozostających przy życiu małżonków, którzy istnieją dla emerytur. Oczywiście pomaga mieć żyjącego małżonka. Ludzie, którzy napisali ten kodeks podatkowy, prawdopodobnie byli małżeństwem.

IRA Roth również omija beneficjenta, ale nie wpływa na jego podatek dochodowy, nawet jeśli beneficjent nie jest pozostałym przy życiu małżonkiem. Ludzie, którzy napisali tę część kodu podatkowego, prawdopodobnie się rozwiedli, ale mieli dużo dzieci.

W przypadku, gdy podatki są należne w momencie ich otrzymania przez beneficjenta, podatki mogą być zmniejszane w ciągu kilku lat przy użyciu różnych technik, w tym „IRA beneficjenta rolowania”. Idź do planisty finansowego, aby zobaczyć, co Ci odpowiada.

Współwłasność

Wiele nieruchomości, takich jak nieruchomości, rachunki bankowe i konta maklerskie, jest współwłasnością. Najczęstszą formą współwłasności są „współwłaściciele z prawem do przetrwania (JTWROS)”. Pozostały przy życiu właściciel automatycznie otrzymuje zasób po śmierci innego właściciela.

JTWROS nie powinien być mylony z innym rodzajem współwłasności zwanym „wspólnym najmem”. Wspólny najemca dzieli nieruchomość na rzeczywiste udziały. Jeśli właściciel umrze, może pozostawić własność każdemu, kogo chce. Zabierz nadmorski dom, który ma dwóch żonatych braci. Jeśli ktoś umrze, może pozostawić swój udział żonie i dzieciom. Następnie możesz cieszyć się wakacjami nad morzem. Oczywiście na przestrzeni pokoleń powstanie prawdziwe rodzinne gniazdo szczurów, ale jeśli nie możesz kłócić się z rodziną o to, kto ma najlepsze letnie tygodnie, z kim możesz walczyć?

Nieruchomość we własnym imieniu

Teraz dochodzimy do nieruchomości, która przechodzi wolę. Jeśli posiadasz tylko coś, co nie działa w sposób opisany powyżej, stanie się częścią twojego majątku. Na przykład, jeśli masz konto oszczędnościowe tylko w swoim imieniu, będzie to twój wybór. Twoja wola nazywa wykonawcę niewdzięczną, ale niezbędną pracą. Egzekucja twojego majątku i ostatecznie przekazanie go spadkobiercom należy do wykonawcy egzekucji.

Wiele osób zakłada i finansuje „żywe trusty”. Fundusze te powstają w trakcie życia i są finansowane z aktywów, które w przeciwnym razie zostałyby przekazane z woli. Ponieważ większość ludzi jest ich powiernikami, kontrola aktywów nie stanowi problemu. Jeśli dana osoba umrze, aktywa podlegają kontroli nowego powiernika. Ponieważ aktywa są już godne zaufania, unikają postępowania spadkowego. Majątek nadal podlega podatkom od nieruchomości, ponieważ kontrolowałeś je przez całe życie.

To są podstawy. Skontaktuj się z planistą finansowym i prawnikiem ds. Planowania nieruchomości, aby edytować szczegóły. Jest to obszar, który nie jest żyznym gruntem, aby zrobić to sam, a śmierć nie pozwala mulliganom.

Opinie wyrażone w tym materiale mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mają na celu udzielania konkretnych porad ani zaleceń osobom fizycznym. Aby ustalić, które inwestycje są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się ze swoim doradcą finansowym przed zainwestowaniem. Wszystkie wymienione usługi są historyczne i nie gwarantują przyszłych wyników. Wszystkie indeksy nie są zarządzane i nie można ich tworzyć bezpośrednio.

[ff id=”2″]