Skip to main content

Inwestycje w grunty w Kostaryce umożliwiły doświadczonym inwestorom osiągnięcie trzycyfrowych zysków przy niewielkim ryzyku pogorszenia przez lata.

Czy ten wzrost będzie kontynuowany i jak zaangażujesz się w inwestycje gruntowe w Kostaryce?

Daj nam dowiedzieć się.

Dlaczego wartości gruntów rosną?

Powodem jest po prostu wysoki popyt, a powód jest tak silny, że ludzie chcą nieruchomości z widokiem na plażę.

Przy cenach nawet o 70% niższych niż w Stanach Zjednoczonych, Amerykanie i inni cudzoziemcy inwestują w nieruchomości w Kostaryce, które muszą być budowane na lądzie.

Kupowanie nieruchomości we właściwym miejscu i sprzedawanie jej deweloperom może zatem przynieść ogromne zyski i zaoferować inwestorom niskie ryzyko.

Boom na rynku nieruchomości w Kostaryce trwa od kilku lat, ale wydaje się, że nie ma oznak spadku inwestycji, ponieważ Kostaryka pozostaje pierwszym wyborem dla inwestorów w Ameryce Środkowej.

W przeciwieństwie do wielu innych krajów Ameryki Środkowej istnieje duża społeczność emigrantów, która naturalnie przyciąga więcej obcokrajowców.

Społeczność jest dobrze ugruntowana, stale się rozwija, a kupujący ziemię otrzymują następujące korzyści:

1. Te same prawa, co mieszkańcy przy zakupie

2. Możesz łatwo kupować, a rząd ułatwia

3. Jest bardzo efektywny podatkowo

4. Wiele popularnych lokalizacji oferuje trzycyfrowe zyski o niskim ryzyku

5. W przeciwieństwie do wielu innych krajów, Kostaryka jest stabilna i demokratyczna i zachęcała w przeszłości do inwestycji zagranicznych

Gdzie jest najlepsze miejsce do zakupu?

Najlepsze lokalizacje znajdują się na wybrzeżu Pacyfiku, a wokół popularnego miasta Jaco jest to świetna okolica.

Ma dynamicznie rozwijającą się lokalną gospodarkę i jest popularny wśród zagranicznych inwestorów ze względu na niskie ryzyko i wysoką nagrodę

Pokolenie wyżu demograficznego napędza rynek i oczekuje się większych zysków

Pokolenie wyżu demograficznego pomoże utrzymać inwestycje gruntowe w Kostaryce jako dobrą inwestycję, ponieważ nadal przeprowadzają się lub kupują tam nieruchomości.

Wyżu demograficznego kupują nieruchomości tylko 3 godziny od Stanów Zjednoczonych, ale nawet o 70% taniej niż w Stanach Zjednoczonych w jednym z najpiękniejszych krajów na świecie.

To naprawdę niedrogi kawałek raju, a inteligentni inwestorzy ziemi kupują ziemię w popularnych miejscach i osiągają duże zyski.

Sprawdź fakty i przekonaj się, w jaki sposób możesz osiągnąć trzycyfrowy roczny zysk niskiego ryzyka, i możesz być zadowolony.

[ff id=”2″]