Skip to main content

Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi West Chester, PA obsługuje dwie różne społeczności wynajmu.

Pierwsza społeczność obejmuje Studenci uczęszczający na West Chester University . Ponieważ wynajem studentów nie jest dostępny w niektórych obszarach geograficznych West Chester, bardzo ważne jest, aby upewnić się, w której części miasta znajduje się nieruchomość inwestycyjna. Mieszkanie studenckie jest bardzo czasochłonne Zarządca nieruchomości i wymaga dodatkowych godzin pracy, aby spełnić ich potrzeby. Na przykład otrzymujemy połączenia z mieszkań studenckich w celu wymiany żarówek, usunięcia śniegu lub lodu, czyszczenia pomieszczeń i wielu innych próśb, których zwykle nie otrzymujemy od najemców niebędących studentami. Jako inwestor chcesz mieć pewność, że masz firmę zarządzającą nieruchomościami w West Chester, PA, która jest gotowa rozwiązać te problemy lub chętnie poradzi sobie z nimi samodzielnie.

Dostajesz również dużo dochodów z mieszkań studenckich, a większość studentów zostaje przez rok i się wyprowadza. Jeśli chcesz tutaj zainwestować, zaplanuj wysoki obrót najemców.

Druga parafia w West Chester, Pensylwania, nie jest licencjatem. Może to obejmować osoby mieszkające w tej bardzo popularnej społeczności lub w niektórych przypadkach osoby pracujące na West Chester University. Tego rodzaju najemcy wydają się być bardziej dojrzali i łatwiejsi w zarządzaniu nieruchomościami, w których mieszkają. Ponadto zazwyczaj płacą czynsz na czas i nie wymagają prawie tyle konserwacji lub uwagi. Jako inwestor może to być lepsza opcja, ale tego rodzaju nieruchomości inwestycyjne zwykle kosztują więcej za akcję.

Dobrą wiadomością jest to, że osoby niebędące studentami mogą mieszkać w nieruchomości inwestycyjnej przez wiele lat i skracać czas wolny.

West Chester, Pensylwania, jest bardzo popularną społecznością z wieloma sklepami i restauracjami w centrum miasta. West Chester, Pensylwania, jest także domem dla QVC, jednego z największych pracodawców w regionie.

To miasto nadal jest bardzo gorącym rynkiem zbytu na sprzedaż i wynajem. Średnia cena sprzedaży domu od listopada 2018 r. Wynosi 414,100 USD. Średnia cena sprzedaży wzrosła w ubiegłym roku o 3,4%. Rynek wynajmu odnotowuje również dobre wzrosty cen. Średni czynsz wynosi 2 242 USD miesięcznie, co stanowi wzrost o 1,5% w ciągu ostatniego miesiąca. W porównaniu do średniego czynszu w Filadelfii wynoszącego 1581 USD i ogólnokrajowego 1449 USD. Biorąc pod uwagę dużą popularność i zatrudnienie w regionie, sugerowałbym to Świetne miejsce dla inwestorów w nieruchomości, którzy szukają nieruchomości inwestycyjnych i ponadprzeciętnych zysków.

[ff id=”2″]