Skip to main content

Możliwości inwestowania w nieruchomości dla obcokrajowców są zróżnicowane w Stanach Zjednoczonych. Nie ma znaczenia, skąd pochodzisz i jakiej waluty użyłbyś do zakupu nieruchomości. Czekała na ciebie nieruchomość.

Istnieją zasadniczo trzy rodzaje inwestycji w nieruchomości dostępne dla obcokrajowców. Inwestycje te obejmują inwestycje w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Nieruchomości mieszkalne są dalej podzielone na domy jednorodzinne, apartamenty lub kondominia i nieruchomości wypoczynkowe. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju nieruchomości jesteś zainteresowany, istnieją różnego rodzaju implikacje podatkowe, opcje finansowania i wymogi prawne, z którymi musisz sobie poradzić.

Dlaczego warto inwestować na amerykańskim rynku nieruchomości?

Prawdopodobnie słyszałeś o rosnącej liczbie zagranicznych inwestycji w nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. To nie jest zaskakujące. Biorąc pod uwagę problemy, przed którymi stoi amerykański rynek inwestycji w nieruchomości, inwestorzy zagraniczni mają większe możliwości inwestowania w nieruchomości.

W związku z najniższym w historii dolarem zagraniczni inwestorzy znajdą okazje w nieruchomościach w całych Stanach Zjednoczonych. Na tym rynku nie brakuje sklepów. Coraz bardziej zagrożone nieruchomości są sprzedawane wszędzie, a cudzoziemcy przelewają się na miliony, aby kupić te wykluczone lub zagrożone nieruchomości. Nieruchomości w USA stały się dość atrakcyjną długoterminową inwestycją dla inwestorów zagranicznych.

W listopadzie 2006 r. Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami opublikowało raport zatytułowany „Inwestycje zagraniczne w nieruchomościach w USA: aktualne trendy i perspektywy historyczne”. Raport wykazał, że inwestycje zagraniczne w nieruchomości w Stanach Zjednoczonych stale rosną. Jest to szczególnie prawdziwe po tym, jak euro i loonie stały się silniejsze, biorąc pod uwagę dalszą deprecjację dolara amerykańskiego. Pierwszorzędne okazje zostały otwarte dla obcokrajowców. Wielu obcokrajowców rozważało obecnie możliwość wycofania się lub osiedlenia się w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jesteś obcokrajowcem, istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować na amerykańskim rynku nieruchomości. Poza faktem, że zmienny kurs wymiany zapewnia dużą dźwignię przy stole negocjacyjnym, rynek finansowy jest całkiem dobrym powodem, dla którego warto inwestować w nieruchomości w USA.

Rynek finansowy w Stanach Zjednoczonych w stosunku do rynku nieruchomości jest dość liberalny, a ograniczenia dla inwestorów zagranicznych są dość uzasadnione. Jest to idealne rozwiązanie dla zagranicznych firm, które chcą inwestować na rynku nieruchomości w USA, aby uniknąć ograniczeń taryfowych i rozważają założenie biura lub firmy w USA.

Ponadto, pomimo dewaluacji dolara amerykańskiego i znacznego przejęcia wielu nieruchomości ze względu na inwestorów zagranicznych, rynek nieruchomości pozostaje stabilny, choć nieco niepewny; Podwyższenie kapitału Nabywcy nieruchomości krajowych niekoniecznie mają tę samą opinię, ale rynek nabywców nieruchomości zagranicznych pozostaje silny. Można to w dużej mierze przypisać faktowi, że istnieje dla nich minimalne ryzyko.

Dlaczego zagraniczne inwestycje w nieruchomości są bezpieczne i opłacalne?

Istnieje wiele inwestycji, które możesz wykonać, ale najbezpieczniejszym z nich możesz obecnie zainwestować w nieruchomości. Jest to kolejny dobry powód, poza tym, że jeśli chcesz, możesz zarobić całkiem niezły zysk, szczególnie teraz dzięki powszechnym wykluczeniom nieruchomości i pozornie ciągłej dewaluacji dolara amerykańskiego. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz euro lub loonie do swojej inwestycji.

Ale dlaczego inwestycje w nieruchomości w USA są bezpieczne dla obcokrajowców?

Nie można zaprzeczyć, że inwestycje kapitałowe nie są obecnie bezpieczną ścieżką. Recesja wpłynęła nie tylko na gospodarkę USA. Ta sama recesja miała duży wpływ na globalne inwestycje kapitałowe. Wartości zapasów spadają. Faktem jest również, że wartości akcji wahają się nawet bez obecnej sytuacji gospodarczej.

Z drugiej strony inwestycje w nieruchomości są dość stabilne w porównaniu do inwestycji kapitałowych – a nawet inwestycji w obligacje lub fundusze wspólnego inwestowania. Dzięki inwestycjom w nieruchomości zainwestowałbyś swoje pieniądze w inwestycję, której wartość wzrastałaby z biegiem lat.

Jakie są zalety zagranicznych inwestycji w nieruchomości?

Rząd USA wspiera inwestycje zagraniczne i opracował różne ulgi podatkowe, aby zachęcić zagraniczne inwestycje w nieruchomości. Wiele z tych ulg podatkowych nie jest dostępnych w wielu krajach. W rzeczywistości większość krajów potępiałaby obcokrajowców, którzy posiadają własność na swoim terytorium.

Zagraniczne inwestycje w nieruchomości w Stanach Zjednoczonych są otwarte dla wszystkich. Tak długo, jak możesz sobie pozwolić na zakup nieruchomości lub przynajmniej spełnić wymogi i płatności hipoteczne, możesz zabezpieczyć całkiem niezłą nieruchomość w Stanach Zjednoczonych. Ponownie, biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą w Stanach Zjednoczonych, jest to idealna okazja do dokonania inwestycji.

Kolejną wielką zaletą, z której można skorzystać, jest dostępność finansowania hipotecznego. Pożyczkodawcy otworzyli drzwi przed zagranicznymi inwestorami chcącymi kupić nieruchomość. Więc tak naprawdę nie musisz wyczerpywać swojego konta bankowego. Możesz faktycznie zabezpieczyć kredyt hipoteczny i spłacać go stopniowo.

Jestem Kanadyjczykiem. Jakie mam opcje finansowania?

W Stanach Zjednoczonych stale rośnie odsetek kanadyjskich inwestorów na rynku nieruchomości. w związku z tym rząd zapewnił im atrakcyjne możliwości finansowania.

Jeśli jesteś Kanadyjczykiem – lub jesteś obcokrajowcem – istnieje wiele powodów, dla których warto kupić nieruchomość w Stanach Zjednoczonych. Dla Kanadyjczyków parytet walutowy lub oczywista dewaluacja samego dolara amerykańskiego jest dość dobrym powodem. Ale jak finansujesz swój zakup?

W zależności od tego, w jakim jesteś stanie, dostępne są różne opcje finansowania. Na przykład w Arizonie uzyskuje się korzystne warunki finansowania przy zakupie nieruchomości w celach rekreacyjnych, co oznacza, że ​​nie zarabia się ani nie korzysta z zakupu lub nieruchomości. Musisz jednak podpisać umowę o ujawnieniu informacji i dokonać 30% depozytu na pożyczce. Jednak, aby zakwalifikować się do pożyczki, konieczne może być wykazanie dostępności rezerw płynności na okres od trzech do sześciu miesięcy. Konieczne może być także przedstawienie wyciągu bankowego z co najmniej 3 miesięcy.

Jeśli kupisz nieruchomość pod inwestycję, prawdopodobnie spełnisz surowsze warunki. Wymagania mogą być surowsze. Na przykład może być konieczne złożenie depozytu w wysokości ponad 30% i może być konieczne okazanie jednego roku rezerw płynności.

Bez względu na powód, jeśli uważasz, że możesz spełnić wymagania kredytu finansowego, możesz faktycznie ubiegać się o kredyt hipoteczny. Sprytnym pomysłem może być również śledzenie przepływu warunków finansowania.

Poznaj konsekwencje podatkowe inwestycji w nieruchomości

Pierwszym obcokrajowcem, który kupił nieruchomość w Stanach Zjednoczonych, był Peter Minuit. Otworzyło to drzwi dla zagranicznych inwestorów na rynku nieruchomości. Po kilku stuleciach zagraniczne inwestycje w nieruchomości ogromnie wzrosły, dzięki czemu przemysł wart jest miliard dolarów.

Niskie ryzyko rynku nieruchomości w USA, dostępność niezliczonych nieruchomości i stała płynność rynku przyciągają zagranicznych inwestorów. Jednak pierwszym haczykiem jest proces zrozumienia prawnych konsekwencji inwestycji w zagraniczne nieruchomości.

Musisz zrozumieć, że inwestycje zagraniczne w Stanach Zjednoczonych mogą przybierać różne formy. Cudzoziemiec ma różne opcje. Może uzyskać bezpośrednie zainteresowanie. Może nabyć udziały w nieruchomości za pośrednictwem spółki osobowej, spółki lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ta ostatnia jest typową strukturą inwestorów zagranicznych.

Spółka komandytowa lub spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oferuje finansową lub pośrednią ochronę aktywów, szczególnie w przypadku bankructwa, sporów sądowych i podatków. Zagraniczni inwestorzy są zwykle opodatkowani tak, jakby posiadali nieruchomość w bezpośrednim interesie.

Najlepiej jest skorzystać z usług księgowego nieruchomości, aby poradzić sobie z konsekwencjami podatkowymi. Pomocna jest jednak przynajmniej znajomość podstaw przed rozmową z księgowym.

Istnieją konsekwencje podatkowe, które napotkasz przy zakupie nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Potrzebujesz indywidualnego numeru identyfikacji podatkowej, którego używasz do wszystkich transakcji podatkowych. Inwestycja w nieruchomości może być traktowana jako inwestycja portfelowa i jest rozliczana jako dochód z inwestycji, który może być stały lub okresowy. Zwykle jest to opodatkowane w wysokości 30% sprzedaży brutto. Jednak podatek ten nie dotyczy wszystkich inwestorów zagranicznych. Stawki podatkowe różnią się w zależności od osobowości podatkowej wybranej przez inwestora zagranicznego. Na przykład firma byłaby opodatkowana inaczej.

Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę, to dostępność i wymagania dotyczące zwrotów podatków i stanowych przepisów podatkowych dotyczących nieruchomości, ponieważ mogą one różnić się między innymi od przepisów federalnych.

Znajomość wszystkich tych rzeczy może zaoszczędzić wiele kłopotów, jeśli w końcu zwrócisz się do księgowego nieruchomości. Będziesz na tej samej długości fali, kiedy w końcu zaczniesz robić interesy. Jednak bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć usługi księgowego. Łatwiej jest ci radzić sobie z implikacjami podatkowymi. Mają także wsparcie w celu zapewnienia zgodności ze wszystkimi aspektami księgowymi inwestycji. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli kupujesz nieruchomość w celach inwestycyjnych.

Czy potrzebujesz usługi prawnika zajmującego się nieruchomościami?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, będziesz musiał skorzystać z usług prawnika ds. Nieruchomości – osoby, która może pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań prawnych dotyczących zakupu. Kuszące jest zrezygnowanie z usług prawnika w celu zaoszczędzenia pieniędzy, ale na dłuższą metę może to Cię kosztować. Upewnij się, że masz do pomocy doświadczonego i godnego zaufania prawnika. Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś jego dane uwierzytelniające, profil, historię udanych spraw, którymi się zajmował, oraz inne czynniki, które mogłyby wpłynąć na twoją decyzję. Możesz wyszukać online prawnika, który pracuje w stanie, w którym chcesz kupić nieruchomość.

Funkcje prawnika ds. Nieruchomości

Prawnik nie ma żadnej konkretnej funkcji odróżniającej w sprawie dotyczącej nieruchomości. Jednak potrzebujesz pomocy prawnika do różnych zadań. Prawnik od nieruchomości sprawdzi dla ciebie umowę kupna. Sprawdziłby także tytuł i inne dokumenty związane z nieruchomością. Prawnik sprawdzi również umowę kredytu hipotecznego i dokona niezbędnych korekt lub poprawek. Możesz również poprosić go o omówienie z tobą kwestii prawnych i podatkowych związanych z zakupem. Prawnik od nieruchomości może również dokonać niezbędnych korekt w odniesieniu do różnych kosztów i kosztów związanych z zakupem. Oceni Twoje uprawnienia do zwrotu podatku i napisze odpowiednie dokumenty i oświadczenia.

Mówiąc najprościej, Twoim organem nadzorczym będzie prawnik ds. Nieruchomości. Poprowadzi Cię przez cały proces zakupu nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, aby zapewnić ochronę prawną. Mają kompetentne i godne zaufania połączenie, które pomaga w wykonaniu umowy. Będzie także musiał stawić czoła sporom sądowym, jeśli takie wystąpią.

Wskazówki, jak skutecznie inwestować w nieruchomości

Teraz, gdy całkowicie zdecydowałeś się na inwestowanie w nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, możesz po prostu chcieć wiedzieć, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Jeśli chcesz odnieść sukces w tej firmie, musisz najpierw uniknąć nadmiernej analizy. Oczywiście dobrze jest dokładnie rozważyć swoje działania, ale złym pomysłem jest przeanalizowanie inwestycji pod kątem nieistnienia. Możesz stracić świetną okazję.

Przed zakupem nieruchomości może być wskazane sprawdzenie wartości nieruchomości. Jeśli dobrze ci odpowiada i możesz sobie odpowiednio pozwolić na nieruchomość, dokonaj zakupu.

Jeśli rozważasz szybką zmianę nieruchomości, upewnij się, że nieruchomość jest w idealnym stanie i dobrej lokalizacji. Ma to na celu podwojenie lub nawet potrojenie zwrotu z inwestycji. Jeśli możesz sam zobaczyć nieruchomość, zrób to. Jeśli nie, dobry i godny zaufania agent może pomóc w tym zadaniu.

Kolejną ważną rzeczą do rozważenia przy zakupie nieruchomości jest dobre finansowanie. Poświęć czas na dokładne rozważenie wszystkich opcji finansowania. Inwestorzy zagraniczni mogą przesyłać zapytania pocztą elektroniczną do różnych instytucji kredytowych. Dobrym pomysłem jest upewnienie się, że masz ich warunki i ceny w formie papierowej, ponieważ mają one tendencję do zmiany tych warunków i obciążania cię dużą ilością śmieci. Twój pośrednik w obrocie nieruchomościami może pomóc w sprawdzeniu opłat powierniczych.

Najważniejsze jest jednak to, że bardzo ważne jest, abyś odrobił pracę domową przed faktycznym zakupem nieruchomości. Zwłaszcza w tych czasach inwestowanie w nieruchomości w Stanach Zjednoczonych może być opłacalne. W rzeczywistości może to być najmądrzejsza i najdoskonalsza inwestycja, jaką możesz obecnie dokonać.

[ff id=”2″]