Skip to main content

Mówiąc prosto: Marketing artykułów to proces dystrybucji lub wydawania artykułów na stronach dystrybucji artykułów i witrynach tematycznych, które są ściśle związane z ich tematami.

Dlaczego dystrybucja artykułów jest potrzebna do marketingu Twojej witryny?

Są przede wszystkim trzy dobre powody:

  1. Szybkie indeksowanie wyszukiwarek – jeśli Twoja witryna jest nowa i nie jest indeksowana przez Google, MSN, Yahoo ani inne popularne wyszukiwarki, marketing artykułów umożliwia znalezienie wszystkich tych wyszukiwarek.
  2. Budowanie linków tematycznych – Główną zaletą syndykacji treści z pewnością są hiperłącza, które witryna otrzyma z odpowiednich stron. Nawet jeśli nie jest to główny cel, w rzeczywistości jest to raczej produkt uboczny, z którego witryna otrzymuje marketing artykułów.
  3. Ukierunkowany wzrost ruchu wraz z autorytetem składania artykułów. Im więcej miejsc można znaleźć w Internecie, tym większa szansa, że ​​odwiedzający je obejrzy. Perspektywy te w pewnym momencie pojawią się na Twojej stronie.

Artykuł marketing jest jednym z niewielu głównych aspektów reklamy, które zamożni marketerzy online zdecydowanie polecają każdemu, kto zakłada internetowy marketing i witrynę reklamową. To jest naprawdę to, co wielu odnoszących sukcesy sprzedawców internetowych wykorzystało w swojej metodzie biznesowej, a także w ciągłym rozwoju.

Czym do cholery jest TrafficJumbo i co jest w nim takiego specjalnego?

Jeśli wdrożysz usługę dystrybucji artykułów lub użyjesz ręcznie obsługiwanego oprogramowania do wysyłania na strony z artykułami, na pewno pojawi się wiele „martwych stron”.

TrafficJumbo jest w zasadzie usługą marketingu artykułów, która jest skonfigurowana tak, aby tego rodzaju martwe strony internetowe nie pozostawały długo w systemie. Poza tym, dzięki sieci ponad 16 000 stron internetowych, TrafficJumbo jest praktycznie największą publiczną stroną internetową i siecią do przesyłania pisemnych treści, a liczba ta stale rośnie z każdym miesiącem.

Bezpłatne i płatne członkostwo – jaka jest prawdziwa różnica między nimi?

Istnieją dwa sposoby, aby stać się częścią TrafficJumbo. bezpłatne i płatne członkostwo.

  • Bezpłatne członkostwo – jeśli zarejestrujesz się jako bezpłatny członek, możesz natychmiast opublikować odpowiednie treści związane z tematem na swojej stronie internetowej. Oczywiście zalety są oczywiste. Powoli i stopniowo, ale konsekwentnie, Twoja witryna będzie z czasem powiększana o treści pisane przez płatnych użytkowników.
  • W przypadku płatnego członkostwa – jako płatny członek, osoba ma możliwość publikowania lub rozpowszechniania odpowiednich artykułów tematycznych na stronach internetowych, które znajdują się w obszarze zainteresowania użytkownika, a także jest w stanie zintegrować własnego bloga z systemem.

[ff id=”6″]