Skip to main content

Czy wiesz, że możesz wykorzystać marketing SMS do rozwoju swojej firmy? Oto niektóre z firm, które mogą skorzystać z marketingu SMS:

Miejsca rozrywki

Pierwszymi firmami, które wykorzystały marketing SMS-owy były bary i kluby nocne. Wynika to z tego, że uważają masowe przesyłanie wiadomości za niedrogą metodę promowania promocji i informowania klientów o planowanej rozrywce w najbliższej przyszłości. Tego rodzaju ogłoszenia są zwykle wrażliwe na czas, a SMS-y to najlepszy sposób szybkiego rozpowszechnienia wiadomości. Ponadto dociera do osób w ruchu.

Firmy usługowe

Każda firma związana z usługami, taka jak dentyści, eksperci zajmujący się utrzymaniem domu, centra fitness, weterynarze itp. Mogą również skorzystać z marketingu SMS. Mogą używać wiadomości tekstowych do dostarczania przypomnień o spotkaniach swoim klientom. Jest to świetne, ponieważ wspomnienia tak naprawdę nie uzasadniają odpowiedzi. Są to po prostu informacje przekazywane w szybki i bezbolesny sposób. Badania wykazały, że przypomnienia SMS-owe mogą pomóc zmniejszyć liczbę nieobecności na spotkaniach.

Sklepy

Jest to świetny sposób, aby sklepy informowały klientów o ofertach specjalnych, nowych produktach itp. Niektórzy detaliści nawet oferują kupony tekstowe. Teksty mogą być również używane do ankiet.

Jadłodajnie

Luzem wiadomości tekstowe od dawna używa przemysł restauracyjny. Mogą atakować ludzi w ważnych porach dnia. Kiedy decydują, gdzie pójść na lunch lub kolację. Ułatwiają także restauracjom rozkładanie codziennych ofert lub ofert promocyjnych. Ludzie lubią myśleć brzuchami.
Brokerzy

Firmy z branży nieruchomości mogą korzystać z marketingu SMS, aby informować swoich klientów o domach otwartych lub nowych ofertach. Rynek nieruchomości jest sektorem bardzo konkurencyjnym, dlatego bycie najszybszym jest niezbędne. Większość brokerów spędza bardzo mało czasu przy biurku. Oferowanie rozwiązań mobilnych może okazać się dla nich bardzo korzystne.

Radio, telewizja i publikacje

Jeśli celem jest zwiększenie liczby widzów lub czytelników, nie ma nic lepszego niż marketing SMS. Zaangażowanie jest tu kluczowe. Wiadomości tekstowe mogą być wysyłane o zmianach w programowaniu lub gdy nowe artykuły są publikowane online. Czytelnicy zawsze wiedzą, gdzie iść. Można go również wykorzystać, aby podekscytować fanów podczas przygotowań do ważnego wydarzenia. Chodzi o kreatywność.

Biznes internetowy

I wreszcie firmy internetowe. Marketing SMS jest bardzo elastyczny i może być wykorzystywany przez witryny e-commerce i większość innych witryn. Dołączając link do formularza rejestracji / rejestracji, firmy internetowe mogą w pełni wykorzystać marketing masowy SMS do ogłaszania pojawienia się nowych usług lub przedmiotów na swojej stronie lub do publikowania wydarzeń sprzedażowych. Teksty mogą nawet zawierać linki URL do strony internetowej lub wydarzenia. Marketingu mobilnego nie należy ignorować w przypadku firm internetowych. Jest to nadal bardzo skuteczny sposób rozpowszechniania informacji. Może nadszedł czas, abyś zaczął wykorzystywać marketing SMS-owy na swoją korzyść.

[ff id=”3″]