Skip to main content

Hickeys? Czy oni wciąż tam są?

Pamiętam, że dostałem małego malinka. Pamiętam, że dostałem dużego malinka. I pamiętam, że dostałem jasną i ciemną malinkę. To, czego nie pamiętam, to uzyskanie malinki, która nie była na mojej szyi, ale zastanawiam się Gdzie jest twój malinka

Przepraszam, ale nie mogłem oprzeć się temu humorystycznemu tematowi astrologicznie. W ostatnim biuletynie wysłanym na moją skrzynkę e-mailową przeczytałem, że pytanie, jak pozbyć się Hickey, było obszerną wyszukiwarką Google w zeszłym miesiącu. Nie mogłem przestać się śmiać, ale przyniosło to także powódź wspomnień.

Jedynym wspomnieniem, którego nie pamiętałem, była ta odwieczna ludowa metoda wycinania małej dziury w pobliżu hickey i wysysania pijawki, która przylgnęła do twojego hickeya, aby wyssać krew kto był twoim maluchem. Jeśli słyszałeś o tej metodzie i zastanawiasz się nad nią, możesz mieć poważniejszy problem niż sama malinka.

Po pierwsze, gdzie do diabła zamierzasz zdobyć pijawkę? A jeśli mógłbyś znaleźć pijawkę, gdzie do cholery jest malinka na twoim ciele? Ponieważ jest tylko kilka miejsc, do których pijawki nie należą.

Czy mnie tu czujesz?

Teraz pilność pozbycia się malika zależy od tego, gdzie jest on na ciele – prawda? Racja. Teraz jest malinowiec szyjny. Jest Boobie Hickey. Jest też naprawdę fajny malik – taki maluch, który masz na wewnętrznym udzie; Ale o ile rozumiem problem, hickey boobi i hickey wewnętrznej uda są naprawdę dużym problemem, gdy jesteś w związku małżeńskim lub intymnie tylko z kimś, kto nie jest tym, który dał ci malinkę.

Jeśli tak, po prostu opuść miasto. Ale…

Jeśli jesteś singlem i musisz tylko ukryć malinkę przed rodzicami, kolegami lub następną randką; O ile mi wiadomo, i tak nie ma powodu, aby pozbyć się malinki. Chwyciłam długi grzebień do zębów i próbowałam go rozczesać – ale to tylko pogorszyło sytuację.

Jedynym rozwiązaniem jest golf lub szalik.

Niestety, malinka zniknie sama z siebie. Ale może możesz uzyskać pomoc, a przynajmniej śmiać się, jak pozbyć się malinka, zgodnie z twoim znakiem słońca.

Przejdźmy przez dwanaście.

Baran Ludzie powinni po prostu spaść i zranić głowy, aby lekarz mógł je owinąć i odwrócić uwagę od malinki.

Bull Ludzie powinni po prostu kupić więcej szyjek żółwi. Jeśli jest lato – po prostu spraw, aby były bez rękawów.

Bliźnięta Ludzie powinni po prostu mówić i zadawać pytania, aby potencjalny obserwator Hickey nie miał szansy zauważyć Hickeya – po prostu myl je z Jibber-Jabber.

Rak Ludzie powinni czerpać przyjemność tylko z uczucia, że ​​malinka przynosi zarówno umysł, jak i serce; i zrób tydzień pobytu w domu.

Lew Ludzie, w zależności od godności pozycji słońca w akcie urodzenia, albo będą chcieli pokazać swoją malinkę, albo subtelnie ją ukryć, sprawdzając ją od czasu do czasu w łazience, aby mogli powiedzieć: „Wow, to wielki głupiec” .

Virgin Ludzie „Och nie, proszę nie dawaj Pannie malinki”. To wytrąci ją z równowagi, a ukrywanie się stanie się jej kolejną pracą na pełen etat.

Waga Ludzie są „widocznie” mili, ale potajemnie niegrzeczni, więc znajdą sprytny sposób, aby ukryć swoją malinkę w jednej chwili, aby w następnej chwili szybko zobaczyć jej malinkę. Ci ludzie zaprojektują odpowiednie ubrania na imprezę Hickey.

Skorpion Ludzie mogą je po prostu zawiesić „Nie przeszkadzać” Zaloguj się na gałce sypialni. Rodzice nie poznają różnicy, ponieważ są przyzwyczajeni do zachowania tych pustelników. Ale upewnij się, że odkryje swoją namiętną zemstę.

Strzelec Ludzie prawdopodobnie zostaną złapani, ponieważ ich beztroska i „osobista” osobowość nie może pomóc, ale jest widoczna dla wszystkich – chyba że oczywiście jest weekend i mogą opuścić miasto, dopóki nie zniknie.

Koziorożec Ludzie nigdy nie doświadczą malinki. Są to jedyne znaki zodiaku, które wciąż próbują utrzymać się w miejscu publicznym.

Wodnik Ludzi nie obchodzi, czy to widzisz, czy nie. Już myślisz o uruchomieniu strony internetowej o Hickeys … jak ją zdobyć. Jak je trzymać. I jak zmierzyć ich szerokość, wysokość i głębię kolorów, aby mogli wziąć udział w konkursie Photo Hickey of the Month.

Ryba Ludzie będą romantyzować swoje malinki i wypróbować różne odcienie makijażu podkładowego, aby stworzyć iluzję, że malinka tak naprawdę nie ma, ale w międzyczasie te znaki zodiaku czekają na kolejny odcinek Hikkey.

[ff id=”5″]