Skip to main content

Kiedy dostaję ekspertów do moich wywiadów audio, myślę o moich ekspertach od PR. Mój ekspert ds. PR nie sprzedaje produktów informacyjnych. Ma podstawową stronę internetową o swoich usługach PR, nie ma dużej listy, ale jest jak makler reklamowy. Nawet kiedy zacząłem i nie miałem wielu wywiadów, miałem kilka wywiadów.

Teraz jest mi łatwiej, bo mam dużo dowodów. Gdy ktoś odwiedza moją witrynę, widzi wszystkie te wywiady. To znaczy, teraz jest to naprawdę łatwe, ponieważ przeprowadziłem wszystkie te wywiady.

Ale nie zawsze miałem wszystkie te wywiady. To znaczy, musiałem dostać pierwszy, drugi i trzeci wywiad. Musisz więc stać się ekspertem od PR.

Dlaczego ludzie zatrudniają ekspertów PR? Ponieważ chcą mediów, chcą czasu antenowego, chcą reklamy, chcą klientów i reklamy. Wywiad dla nich to darmowa reklama.

Załóżmy, że byłem w stanie porozmawiać z kimś przez telefon, a on usłyszał pasję w moim głosie i powiedział: „Przeprowadzę z tobą wywiad, Bob Blye, Clayton Makepeace, Joe Vitalie, John Carlton i Ted Nicholas. Jesteś moim wymarzonym wywiadem i będziesz w książce i przeprowadzę z tobą wywiad, a transkrypty będą w książce i planuję opublikować to w amazon utworzę stronę internetową, utworzę wspólne przedsięwzięcia, będę promować to tak, jakbyś tego nie zrobił Wiesz, że wywiad się kończy. Wywiad ze mną. ”

Myślę, że byliby szaleni, nie tylko dlatego, że co musisz stracić? Tak długo, jak ludzie na Twoim rynku czytają tę książkę, nie możesz przegrać.

To samo, w tym przykładzie publikujesz książkę z najlepszymi ekspertami na ten temat. Zostanie wydany dopiero następnej jesieni. Pomyśl o wszystkich książkach i wydawcach, którzy tworzą wywiady, gdy zwracają się do tych ekspertów. Sprzedajesz tylko potencjał. Nie ma żadnej gwarancji, że książka zostanie w ogóle sprzedana. W rzeczywistości 90% z nich nie sprzedaje. Większość książek tam, książki kompilacji wywiadu zawodzą. Jest wiele osób, które udzielały wywiadów dla książek, które prawdopodobnie nie otrzymały tyle mediów, ale nigdy nie wiadomo.

Więc sprzedajesz swój potencjał. Możesz skontaktować się z kimś i powiedzieć mu, że piszesz historię o ekspercie od marketingu. Jest reklamowany na całym świecie w Internecie. Czy jesteś otwarty na uczestnictwo? Dlaczego nie powinieneś Zwłaszcza ktoś, kto płaci ekspertowi od PR; to dość znaczące. Potrzebują więcej klientów, chcą więcej uwagi.

Problemem w naszym świecie marketingu jest sprzedaż. Jak możesz tam przekazać swoją wiadomość? Jest tam tak wielu ludzi i wszyscy chcą większej dystrybucji i tego można oczekiwać od kogoś, kto przeprowadza wywiad. Jest to potencjalna dystrybucja, a dzięki Internetowi nigdy nie wiadomo, kto go podejmie, gdy będzie dostępny w Internecie.

Więc nie ma gwarancji. Wiesz, że wszyscy jesteśmy biznesmenami. Rozumiesz, że może pójść dobrze, a może nie. Wszystko, co musisz zrobić, to zamienić godzinę swojego czasu i dać im prawo do reklamowania się za Ciebie. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron. Ustaw się więc i bądź gotów zapytać, a nie powinieneś mieć problemu.

[ff id=”2″]