Skip to main content

OK, teraz kupiłeś idealny kawałek ziemi, o którym zawsze marzyłeś. Może planujesz tam zbudować swój dom spokojnej starości lub obozować z rodziną. Co teraz Pojawią się rachunki podatkowe, które mogą nadwyrężyć Twój portfel. To nie jest jak najem nieruchomości, w której masz możliwość generowania dodatnich przepływów pieniężnych, prawda?

Jeśli pomyślisz o tym i jesteś gotowy na kreatywność, istnieje wiele sposobów na generowanie przychodów z pustej ziemi, zanim jeszcze ją sprzedasz. Poniżej wymieniłem różne metody generowania nadwyżki dochodu z nieruchomości w zależności od wielkości, lokalizacji i topologii.

1) Reklama na billboardach – jeśli Twoja nieruchomość ma dobry dostęp do drogi przy dość ruchliwej ulicy, a lokalne przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego na to pozwalają, możesz skontaktować się z firmą billboardową i zaoferować swojemu krajowi, aby mogła postawić billboard. Takie zamówienia mogą generować miesięczny dochód bez zajmowania dużej części nieruchomości. Ogólnie rzecz biorąc, musisz zaplanować pewien czas, zanim będziesz mógł postawić nowy billboard. Google & # 39; Reklama na billboardach & # 39; w swoim kodzie pocztowym, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2) Pozyskiwanie drewna – jeśli Twoja nieruchomość jest zalesiona, możesz zezwolić firmie zajmującej się pozyskiwaniem drewna przerzedzić niektóre drzewa w Twojej nieruchomości i sprzedać je za drewno. Zazwyczaj istnieją ograniczenia dotyczące wielkości drzewa przed ścięciem drewna. Więc nie musisz się martwić, że Twoja nieruchomość zostanie oczyszczona ze wszystkich drzew. Ogólnie rzecz biorąc, rejestrator wykonuje całą pracę i dzieli się przychodami w zakresie 60/40, uzyskując 60%. Negocjuj najlepszą możliwą ofertę przed podpisaniem umowy.

3) Wydzierżaw swoją nieruchomość myśliwym – jeśli masz wystarczająco dużą działkę, myśliwi zapłacą ci za wykorzystanie twojej nieruchomości do polowania. Zazwyczaj jest to ograniczone do określonej pory roku, dlatego należy sprawdzić lokalne przepisy. Możesz przejść do Internetu i Google & # 39; Kluby z bronią & # 39; oraz witryny internetowe dla myśliwych w pobliżu i zamieść ogłoszenie na swojej stronie internetowej, która oferuje kraj do polowania.

4) Wynajem nieruchomości dla wczasowiczów i / lub kierowców ATV – Wiele osób o wolnym duchu kocha przyrodę, ale nie ma nieruchomości. Rozważ umieszczenie bezpłatnej reklamy na Craigslist lub BackPage, która reklamuje Twoją nieruchomość wśród wczasowiczów, kierowców ATV itp. Kiedyś znalazłem lokalną firmę produkującą filmy, która ogłosiła na Craigslist, że chciałaby wynająć nieruchomość, aby nakręcić krótki film na świeżym powietrzu. Czas trwania wyniósł około trzech tygodni i zaoferowali oni około 1000 dolarów za użytkowanie ziemi. Znalazłem też inną reklamę, w której niektórzy byli znajomi z college’u spotykali się raz w roku na obozowisku, pijąc piwo i grając w waflową piłkę. Naprawdę zadbali o normalne kempingi i byli gotowi wydać kilkaset dolarów na użytkowanie nieruchomości, aby uciec od tego wszystkiego.

5) Zarabiaj, aby firma usunęła twoje kamienne ściany – Istnieją firmy, które płacą za usunięcie kamiennych ścian z twojej nieruchomości. Osobiście lubię kamienne ściany, myślę, że mają charakter i nigdy nie usunąłbym ich, ale jest to opcja.

6) Wydzierżaw kawałek ziemi lokalnym rolnikom – rozważ wynajęcie części nieruchomości lokalnym rolnikom, aby mogli uprawiać warzywa w sezonie. Lub, jeśli masz wystarczającą ilość nieruchomości, możesz nawet rozważyć pozwolenie im na zagospodarowanie farmy choinkowej na twojej nieruchomości. Lokalnych producentów można znaleźć za pośrednictwem Izby Handlowej lub w Internecie. Zazwyczaj są grupy, do których dołączają rolnicy z lokalnych obszarów. Możesz także udać się na lokalny rynek rolników i osobiście omówić takie ustalenia.

7) Dzierżaw swoją nieruchomość pod hodowlę zwierząt – Podobnie jak w przypadku wynajmu nieruchomości lokalnym rolnikom w celu uprawy warzyw, możesz wynająć swoją nieruchomość hodowcom bydła, aby mogli oni hodować bydło na twojej nieruchomości. Istnieją również zwolnienia podatkowe dotyczące hodowli zwierząt gospodarskich w Twojej nieruchomości. Skontaktuj się z lokalnymi władzami, aby uzyskać więcej informacji

8) Wynajmij swoją nieruchomość pod wiatraki lub wieże komórkowe – Wynajęcie nieruchomości firmie, aby mogła postawić wiatraki lub wieże komórkowe na twojej ziemi, może być opłacalna. Zajmują się wszystkimi szczegółami budowy tych struktur, a ty dostajesz miesięczny czynsz za przywilej.

9) Podziel swoją nieruchomość – w zależności od lokalnych przepisów, możesz być w stanie podzielić swoją nieruchomość i sprzedać niektóre mniejsze sekcje. W ten sposób możesz zatrzymać większość swojej nieruchomości, jednocześnie generując gotówkę, jednocześnie zmniejszając obciążenie podatkowe.

10) Wynajem magazynu lub parking – Umieść reklamę na lokalnej liście oszczędności Penny Savers, aby ktoś mógł umieścić miejsce do przechowywania na twojej nieruchomości, aby móc przechowywać pojazdy terenowe, łodzie itp. Bardzo często ludzie z miasta i przedmieść lubią przyjeżdżać do miasta po wszystko, co ma do zaoferowania, ale nie lubią nosić ze sobą swoich „zabawek”. za każdym razem tam iz powrotem. Pozwól im umieścić jedną z tych jednostek kapsuły w Twojej nieruchomości, aby przechowywać ich pojazdy na weekendowe wycieczki, i naliczać miesięczną opłatę za przywilej.

11) Dzierżawa frontu autostrady dla firm – jeśli Twoja nieruchomość znajduje się przy ruchliwej ulicy, może być pożądane, aby firma wynajęła część twojego pakietu. Nieruchomość z dobrym oświetleniem ulicznym doskonale nadaje się na galerię lub studio, dziedziniec, a nawet ciężarówkę z jedzeniem.

To tylko kilka z wielu sposobów zarabiania na posiadanych gruntach. Ogranicza cię tylko Twoja wyobraźnia. Więc poświęć trochę czasu i pomyśl nieszablonowo. Jestem pewien, że możesz znaleźć wiele innych sposobów korzystania z nieruchomości. Powodzenia i napisz do mnie na adres bruce@cheapusland.com i daj mi znać, w jaki sposób przybyłeś. Aby uzyskać więcej pomysłów, przejdź do strony http://www.CheapUSLand.com

[ff id=”2″]