Skip to main content

Dzięki Legacy & Estate Planning klienci mogą brać pod uwagę swoje wartości, finanse i postępy w starszych planach. Dla większości specjalistów i przedsiębiorców nie trzeba podkreślać znaczenia właściwego planowania nieruchomości. Pojęcie „majątek” odnosi się do wszystkiego, co ciężko pracowałeś, aby je zgromadzić. Twój dom, nieruchomości, konta bankowe, akcje, obligacje, fundusze wspólnego inwestowania, samochody, ubezpieczenie na życie, interesy biznesowe, dzieła sztuki i biżuterię. Bez odpowiedniego planowania i na podstawie sumy posiadanych aktywów możesz ponieść wysokie obciążenie podatkowe w wysokości do 55%. Ponadto Twoi beneficjenci mogą być opóźnieni i niepokoić się wszystkimi wymogami związanymi z obsługą Twojego majątku.

Kiedy podejmujesz ważną decyzję o zatrudnieniu planisty nieruchomości, chcesz jak najlepiej dla swojej rodziny. Musisz zastanowić się, czy szukasz tradycyjnego planisty nieruchomości, który koncentruje się tylko na twardych liczbach i zasobach fizycznych, czy wolisz holistycznego konsultanta, który obejmuje również opracowywanie i planowanie starszych produktów. Sumienni dorośli starają się bankować z najlepszymi, inwestować z najlepszymi i pracować z najlepszymi. Jeśli chcesz zatrudnić planistę, musisz między innymi wyszukać następujące nieruchomości.

Wiarygodność

Wrażliwość twoich osobistych spraw finansowych wymaga wysokiego poziomu zaufania do doradcy, który wspiera cię w planowaniu. Większość zamożnych osób stosuje podejście zespołowe, które obejmuje księgowego, doradcę finansowego i prawnika ds. Planowania nieruchomości. Każdy z tych specjalistów jest na ogół kompetentny i kompetentny oraz zyskał zaufanie klientów z czasem i dzięki reputacji. Znaczenie zaangażowania zespołu polega na tym, że większość ma już tych oddzielnych doradców do utrzymania uporządkowanego statku. Podkreślono komunikację i współpracę, aby wszystkie cele mogły jednocześnie dążyć do podobnych celów. Oddzielne podejście często prowadzi do niepożądanych nieefektywności.

Profesjonalizm

Powinieneś zatrudnić wysoce profesjonalnego prawnika zajmującego się planowaniem nieruchomości. Prawnik zajmujący się planowaniem nieruchomości powinien być uznanym liderem w swojej dziedzinie i zazwyczaj posiadać specjalną certyfikację lub zaawansowane kwalifikacje prawne. W wielu przypadkach pełnomocnik do spraw planowania nieruchomości jest w twoich butach jako profesjonalny przedstawiciel twoich zainteresowań i spraw. Ważne jest, aby tak ważny przedstawiciel odpowiednio reprezentował dobrą wolę i cenne zasoby Twojej rodziny. Jeśli masz skomplikowaną sytuację lub dużo zasobów, wybierz kogoś, kto ma doświadczenie ze złożonymi sytuacjami i problemami, aby zawsze odzwierciedlały twoją pierwotną decyzję o ich zatrzymaniu.

Etyka

Ponieważ planowanie nieruchomości obejmuje całość lub większość twoich aktywów, powinieneś zatrudnić prawnika zajmującego się planowaniem nieruchomości, który jest rzetelny i etyczny. Fakt ten można zweryfikować, pytając prawnika, czy ktoś w przeszłości wniósł przeciwko niemu skargę. Większość odpowie szczerze, ale jest to kwestia etyki, więc zawsze powinieneś być czujny. Etyczny prawnik ds. Planowania nieruchomości powinien przede wszystkim wziąć pod uwagę twoje potrzeby i zainteresowania. Etyczny planista zawsze zapewni rzetelne i prawne porady i nigdy nie poleci dziwacznych lub nielegalnych oszustw, aby zaoszczędzić lub ukryć pieniądze.

Zaangażowanie

Dbałość o wysoki standard jakości jest dobrą cechą prawnika zajmującego się planowaniem nieruchomości. Twój planista powinien zapewnić ciepłe i przyjazne środowisko, które promuje poczucie bezpieczeństwa i wydajności. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły w rozwiązywaniu wszystkich ostatecznych problemów w procesie planowania dziedzictwa i nieruchomości jest znakiem rozpoznawczym i doskonałą instytucją planowania. Twój planista jest gotowy do pozostania do zakończenia pracy i nie ma problemów z doradcą inwestycyjnym, księgowym i specjalistą ds. Ubezpieczeń. W najbardziej produktywnych relacjach Twój planista jest partnerem międzypokoleniowym, który współpracuje z Tobą w procesie, który czasem może być żmudny i uciążliwy, ale jest prosty i przyjemny ze względu na jego entuzjazm i dumę ze swojej pracy.

Jeśli poświęcisz czas na zastanowienie się nad długoterminowym oddziaływaniem budowy solidnego planu, pytanie, kto przygotuje mój plan, staje się o wiele ważniejsze. Jeśli skorzystasz z tych wskazówek, warto znaleźć przydatne i bezpieczne doświadczenie planowania tuż za rogiem.

[ff id=”2″]