Skip to main content

Jeśli twój garnitur i krawat są częścią normalnej odzieży roboczej, istnieje szansa, że ​​codziennie będziesz się nudzić, jeśli będziesz mieć taki sam wygląd. Aby dodać bardziej wyjątkowy styl, prawdopodobnie dodałeś parę brązowych butów, brązowy pasek i francuskie koszule z mankietami, które są noszone z twoimi spinkami do mankietów. Jeśli nadal szukasz więcej akcesoriów, które są eleganckie i oferują świetny sposób, aby nadać swojemu strojowi własny styl, noszenie kwadratu jest świetną opcją. Jeśli czytasz ten artykuł, łatwo jest wiedzieć, jak nosić jedwab kieszonkowy. Masz do wyboru nie tylko wiele różnych kolorów, wzorów i stylów kieszeni, ale istnieje także wiele różnych sposobów składania chusteczki.

Znajdź odpowiednią kwadratową kieszeń

Wybierając jedwab kieszeniowy, pomyśl o wyglądzie, którego szukasz. Przez „wygląd” rozumiemy, jak formalnie powinny wyglądać twoje ubrania. Najbardziej formalne są jednokolorowe kieszenie wykonane z błyszczącego jedwabiu w kolorach białym i czarnym. Chusteczki w kolorze granatowym i bordowym są nieco mniej formalne. Najmniej formalne, ale wciąż bardzo eleganckie, to kwadraty kieszonkowe z większą ilością kolorów i więcej wzorów. Kieszonkowy wzór w paisley w kolorze bordowym, zielonym i granatowym daje mniej elegancki i wyrafinowany charakter, nie będąc zbyt formalnym.

Jak spersonalizować swoją kieszeń

Przede wszystkim powinieneś nosić tylko kieszonkowy jedwab w połączeniu z krawatem lub muszką. Noszenie bez kołnierzyków wygląda nie na miejscu. Następnie znajdziesz kolor i wzór, który będzie pasował do reszty twojego stroju. Najłatwiej to zrobić, wybierając kwadratową kieszeń z tego samego materiału, tj. Kolor i wzór, a następnie krawat lub muszkę. Dla kieszonkowego kochanka może to być trochę zbyt nudne i wygląda trochę zwyczajnie. Prawdziwy ekspert mody będzie nosić chusteczkę, która ma swój unikalny kolor i wzór, ale nadal pasuje do reszty twojego stroju. Z reguły łącz kolory, które są częścią tej samej rodziny kolorów. Kwadratowa kieszeń w pastelowym kolorze w jasnoniebieskim kolorze idealnie pasuje do krawatów, które są również dostępne w jaśniejszych pastelowych kolorach, takich jak jasnoróżowy, pomarańczowy i limonkowy. Jeśli chcesz nosić jedwab kieszonkowy z większą liczbą wzorów, powinieneś zmienić rozmiar wzoru na kieszeni, koszuli, kurtce i krawacie.

Jak złożyć kwadratową kieszeń

Ważne jest, aby dopasować rozkładaną kieszeń do stylu kieszeni, którą będziesz nosić. Bardziej formalna chusteczka, jak klasyczna biała chusteczka, powinna być nazywana bardziej formalnym typem fałdu, takim jak kwadratowa fałda z płaskiej kieszeni lub „fałd prezydencki”. Po prostu umieść chusteczkę na czystej, płaskiej powierzchni. Następnie złóż go na pół, aby uzyskać prostokątny kształt. Następnie złóż każdą stronę, aby kwadrat kieszeni miał szerokość kieszeni na piersi – gotowe!

Najmniej formalne zakładanie na kieszeń to tak zwane „zakładanie na puch”. Po prostu weź jedwab kieszeniowy i umieść go na czystej, płaskiej powierzchni. Następnie naciśnij dwa palce kwadratem kieszeni pośrodku i unieś go. Następnie przesuń chusteczkę drugą ręką, wciąż ściskając środek, i wsuń chusteczkę do kieszeni na piersi. Możesz to zrobić, wysuwając cztery rogi z kieszeni lub wkładając je. Wybierz preferowaną opcję.

[ff id=”2″]