Skip to main content

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak znaleźć ziemię przed wystawieniem jej na najwyższego dolara przez agenta nieruchomości, jeśli chcesz zarabiać na ziemi, obszarach mieszkalnych, polach uprawnych lub terenach łowieckich.

Istnieje kilka sposobów na znalezienie kraju, a niektóre z najpopularniejszych metod to po prostu wyszukiwanie ogłoszeń offline oraz ogłoszeń online. Oczywiście Craigslist jest dobrym źródłem informacji.

Aby znaleźć grunt wykluczenia, możesz skontaktować się z biurem urzędnika okręgowego w celu uzyskania informacji o nadchodzących wyprzedażach wykluczenia. Możesz skontaktować się z lokalnymi bankami i sprawdzić, czy mają ziemię, którą chcą sprzedać.

Dobrym źródłem do znalezienia ziemi, zanim zostanie ona wymieniona przez brokera, jest nieruchomość.

Aby znaleźć nieruchomości w nieruchomości, możesz porozmawiać z prawnikami zajmującymi się nieruchomościami, którzy obecnie pracują nad osiedlaniem nieruchomości różnych ludzi. Możesz też samodzielnie wyśledzić sprawy spadkowe. Po prostu dostajesz lokalną gazetę okręgową z informacjami prawnymi, wyszukujesz sprawy spadkowe i dostajesz numery spraw i nazwisk.

Następnie przejdź do Internetu lub do sądu okręgowego i dowiedz się o znalezionych sprawach spadkowych. W biurze kontrolera podatkowego możesz dowiedzieć się, jaką nieruchomość posiadali, i oczywiście poszukać ziemi. Musisz ustalić, kto jest administratorem lub osobistym przedstawicielem, i skontaktować się z nim, aby kupić ziemię, która może znajdować się na terenie osiedla.

Chcesz spróbować znaleźć nieruchomość, w której wykonawca mieszka poza miastem. Musisz poradzić sobie z wieloma problemami i możesz starać się rozwiązać jeden problem. H. Kawałek ziemi, bardzo trudny do pozbycia się, szczególnie gdy jesteś poza miastem.

Moją preferowaną metodą znajdowania ziemi, zanim agenci nieruchomości stwierdzą, że jest to wysłanie listu do właścicieli. Użyłem wielu liter, a ta, którą najbardziej lubię, wykonuje fantastyczną robotę i zazwyczaj otrzymuje 13% odpowiedzi! Kiedy zaczniesz zajmować się ziemią, przekonasz się, że oferty pochodzą z drewna i masz wszystko, czego potrzebujesz.

[ff id=”2″]