*** Twój dom jest twoim sanktuarium, przynajmniej tak powinno być. Która część świata jest domem dla ciebie, twoich przyjaciół, zwierząt lub rodziny jest tak samo ważna jak ty.

Mówimy i czujemy się naprawdę dobrze, gdy jesteśmy szczęśliwi w naszym komfortowym pokoju. Odpoczywamy, jemy, śpimy i uwalniamy się od obowiązków życia codziennego. Częścią codziennego życia jest dawanie czasu, miłości, przestrzeni i pomoc innym. Aby pomóc innym lepiej, musisz najpierw stworzyć wygodną przestrzeń życiową. Kiedy znajdziesz miejsce dla siebie, wypełnij swoją wygodną przestrzeń rzeczami, które zajmują twoje miejsce oraz rzeczami, które odnoszą się i odzwierciedlają Twój styl lub gust. Dom jest tam, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo ..

Poznaj swoją rolę w skali globalnej. Zachowaj swój dom jako najświętsze miejsce dla ciebie na świecie. Wiedzcie, że wasza święta przestrzeń należy do was i tylko do was!

*** Wiedz, że masz prawo do PRYWATNOŚCI i nikt nie powinien cię obserwować, słuchać prywatnych rozmów ani wchodzić do domu.

** Bądź czujny i upewnij się, że nikt nie ma dostępu do twoich prywatnych połączeń telefonicznych, usługi WIFI lub intymnego czasu z innymi ludźmi w domu. Tak wielu ludzi jest bombardowanych szalonymi ludźmi, którzy chcą wiedzieć wszystko o twoim miejscu pobytu, działaniach i rozmowach, że życie i prywatność muszą być lepiej chronione i chronione.

Gdziekolwiek mieszkasz na świecie, wiesz, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo. Rozpoznaj to, co jest dobre i dobrze się czujesz w miejscu zamieszkania. Jeśli jesteś nowym absolwentem lub szukasz nowego zakwaterowania, poświęć trochę czasu, aby zdecydować, w której części świata zadzwonić do domu.

Żyjemy w dużym kraju i na jeszcze większej planecie. Co dokładnie to zaprasza dla ciebie i dla mnie? Zaprasza cię do zmiany. To, czy zmienisz zdanie, myśli czy miejsce zamieszkania, zależy wyłącznie od ciebie.

Mogę zapewnić Cię o jednej rzeczy: gdziekolwiek mieszkasz na świecie, to lekkość i wygoda wypełniają lukę lub potrzeba, która sprawia, że ​​Twoje mieszkanie jest Twoim domem. Zamień swój dom w dom, mieszkając w przestrzeni, którą zaprojektujesz jako swój prywatny odosobnienie. Dom jest często określany mianem domu, ponieważ jest to miejsce najbardziej poszukiwane ze względu na wygodę i prywatność. Spokój w domu lub mieszkaniu można przypisać temu, jak wspaniale odpoczywasz i doceniasz swoją prywatną przestrzeń …

Spełnienie potrzeby spokojnego życia zależy od spokojnego miejsca zamieszkania lub zamieszkania.

Dom to sposób, w jaki łączymy się i pozwalamy, aby włosy opadły, aby odnowić lub naładować nasze serca, myśli, myśli i mózgi. Naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, którą część świata nazywam domem, o ile mam komfort, przestrzeń i prywatność, a mój mąż obok mnie, wtedy czuję się komfortowo i jak w domu.

Przez ostatnie 20 lat mieszkałem w niektórych miejscach. Nauczyłem się, że chodzi o wystawianie się na tak wiele nowych i różnych doświadczeń, jak to możliwe, w czasie, w którym żyjesz iw czasie, w którym żyjesz!

Warto żyć swoim życiem i być informowanym, być świadomym, zyskiwać uznanie i szacunek dla tego, co, gdzie i gdzie rozwinęła się Twoja największa pasja!

Praktykujcie empatię i filantropię przez całe życie, troszczcie się o innych, okazujcie, dawajcie i otrzymujcie miłość, to najważniejsze miejsce w życiu codziennym.

Bardzo często pamiętam podróżowanie jako dziecko i prawdopodobnie wtedy po raz pierwszy dostałem błąd w podróży i przygodzie. Podobały mi się długie podróże samochodem z interesującymi rozmowami, które zapoczątkowały i stworzyły wszechstronny, wyjątkowy sposób na odkrycie wielu restauracji i lokalnych wycieczek, które były, co najmniej radosne i urocze. Zawsze zauważyliśmy piękne domy i dzielnice i wyobrażaliśmy sobie życie w wielu okazałych miejscach zamieszkania.

Wiele osób nazywa swoje domy wysokimi, wysokimi budynkami, tymi z zamkniętymi wejściami i rondami, które kierują gości na następny pas. Inni nazywają swój dom malowniczymi wieżowcami z usługą konsjerża, strażnikami, ochroną i spiralnymi schodami. Nadal lubię odwiedzać tak wiele różnych miejsc na całym świecie i zobaczyć, co inni nazywają domem, podobnie jak pionier poszukujący przygód i nowych odkryć.

Widziałem także małe, slumsowe miasteczka pokryte polnymi drogami, pokryte prowizorycznymi domami z tektury lub sklejki, które oddzielają jeden kraj i standard życia od drugiego. Szczerze mówiąc, było to bardzo smutne, emocjonalne i zniechęcające. Domy były zaśmiecone, podszyte lub wypełnione śmieciami i odpadkami, które później wymieniono na chude grosze, prawdopodobnie w celu nakarmienia i nakarmienia rodziny złożonej z trzech lub więcej osób, które przeżyły.

Dorastanie i dostrzeganie nierówności między takimi scenami, w prawdziwej rzeczywistości, NIE ze sceny filmowej lub smutnego snu, ale w rzeczywistości pracowników migrujących i ich rodzin. W domu nie było schronienia ani wygodnego mieszkania (smutna twarz – teraz łzy spływają mi po policzkach).

Wielu pracowników migrujących przybywa do naszego kraju legalnie, aby wykonywać prace, które zdaniem większości obywateli USA w naszym kraju byłyby zbyt wymagające fizycznie, wyczerpujące, męczące lub poniżające.

Nie oceniam żadnego działania równania. Złożyłem oświadczenie w tym miejscu, a następnie oświadczyłem: – Wybieram otrzymywanie i udzielanie pomocy w postaci natychmiastowej opieki medycznej, utrzymania, szkolenia, sponsorowania lub stałego wsparcia filantropijnego w celu pomocy lub pomocy innym którzy nie mogą się powstrzymać. Szanse na nie są zbyt duże.

Moje oczy i serce nie zapomniały tego, co zobaczyłem jako małe dziecko po raz pierwszy. W drodze po autostradzie w drodze do dużego uniwersytetu w moim rodzinnym mieście po raz pierwszy zauważyłem dualność. Moją pierwszą reakcją był szok, po którym nastąpił smutek, smutek i gniew, gdy zobaczyłem rzeczy tej wielkości.

Złożyłem sobie obietnicę: jeśli uda mi się zdobyć środki i siłę do spełnienia, to będę w stanie pomóc moim najbardziej zasłużonym ludziom. Pomogę im mieć szansę i umożliwię im normalne życie. Z przyjemnością Ci pomogę!

Byłoby bardzo satysfakcjonujące dla tych małych społeczności rodzin i pracowników migrujących, aby cieszyć się pięknem i mieć funkcjonalne toalety, prysznice oraz miejsca i pokoje do życia na całym świecie, które mogą z dumą nazwać swoim pierwszym wyborem w domu. Poznaj swoją rolę pomagania innym i rób to z naciskiem!

** Lubię uczyć się od ciebie i od innych, którzy stale oferują mi wiedzę! ~