Skip to main content

Terminy „działka” i „działka” mogą być dość podobne, ale istnieją duże różnice pod względem budowy. Początkowo wszystkie partie można uznać za partie, ale nie wszystkie partie można uznać za partie. A oto definicje:

Nieruchomość jest nieruchomością gotową na budowę domu. Zazwyczaj jest zaopatrywany we wszystkie media, w tym wodę, kanalizację, gaz, prąd, telefon itp. Jednak jeśli nie ma ich na miejscu, nie są tak daleko.

Ziemia jest własnością bez struktur mieszkalnych. Surowa ziemia to termin określający kawałek ziemi, który nie jest jeszcze gotowy do budowy.

Najlepszym wyborem jest kupno dużo. Jest o wiele tańszy i pomaga uzyskać łatwiejszą pożyczkę. Surowa ziemia wymaga również dodatkowych kosztów, aby nieruchomość była zamieszkana, a dodatkowe koszty są bardzo wysokie. Oznacza to również inwestowanie dużej ilości czasu i energii.

Wszystkie te czynniki wpływają na decyzję pożyczkodawcy podczas analizy zdolności kredytowej. I istnieje wiele szans, że nie dostaniesz pożądanego kredytu z powodu surowej ziemi.

W przypadku gruntów surowych banki uważają, że ryzyko jest wyższe i w takich przypadkach mniej banków oferuje pożyczkę. Kawałek surowej ziemi jest również mniej zbywalny niż gotowa nieruchomość, dlatego mniej nabywców chętnie inwestuje swój czas, pieniądze i wysiłek w taką nieruchomość.

[ff id=”2″]