Skip to main content

Nie możesz zignorować faktu, że więzi sprawiają, że więcej niż tylko twój garnitur jest bardziej formalny. Jednak zawsze będzie czas, gdy będziesz się wyróżniać i chcesz pokazać swoją wyjątkową indywidualność. Aby to zrobić w konkretny dzień, musisz wyjść z domu bez zwykłego krawata i spróbować założyć coś odważniejszego. Czas dać swojemu ulubionemu akcesorium – krawat – przerwę. Bądź elegancki i modny. Oto kilka opcji bez krawatów do rozważenia tego dnia.

1. Bez remisu. To zdecydowanie moda na przyjęcie po pracy. Możesz po prostu zdjąć krawat i założyć zwykły strój bez zmian. Jeśli twoje biuro lub miejsce do pracy nie ma bardzo ścisłego ubioru, możesz zdecydowanie podbić ten styl, idąc do biura z takim charakterem.

Noś sztywniejsze i bardziej charakterystyczne kołnierze, aby uniknąć krawata. Krawaty są nie tylko ozdobne i dobrze wyglądają, ale również wspierają kołnierz i sprawiają, że wygląda pełniej. Jeśli chcesz zdjąć krawat, noś koszulę z kołnierzem, która nie zasypia przez resztę dnia. Płaskie kołnierze są martwe.

Noś bardziej eleganckie elementy, jeśli chcesz pracować bez krawata. Brak noszenia krawata jest bardzo swobodny, więc potrzebujesz czegoś bardziej eleganckiego, aby to nadrobić. Na przykład, zamiast zwykłego sportowego płaszcza, noś osobną kurtkę garniturową, która jest noszona osobno dla zachowania równowagi. Możesz także rzucić na kieszonkę, aby stworzyć dżentelmeński styl i kpić z klubowego biura.

W końcu to od Ciebie zależy, czy Twój strój będzie bardziej zrelaksowany i bez krawatów. Możesz wybrać ciemne, niemyte dżinsy, które idealnie zastąpią zwykłe spodnie biurowe, tworząc bardziej zrelaksowany, a jednocześnie wygodny wybór dla garderoby.

2. Ascot. Te praktycznie należą do tej samej kategorii więzi, ale wymagają więcej pewności siebie i odwagi, aby się przedrzeć. Ma modę z lat 60. i odrobinę dziecinności, która wymaga odpowiedniego stroju i wystarczającej pewności siebie.

Ascots są w niektórych aspektach jak więzi. Na przykład obie długości tkaniny mają zwężane końce. Oba są stylowo wiązane wokół każdego stroju. Standardowa ascotka jest wiązana w ręce jak zwykłe cztery krawat, z tym wyjątkiem, że węzeł nie jest zbyt ciasny, co zapewnia ascotowi bardziej zrelaksowany wygląd i trochę więcej przestrzeni na szyi.

Noszenie Ascot polega na tym, że musisz nosić klasyczne elementy. Na przykład potrzebujesz ciemnoniebieskiego lub szarego garnituru i prostej białej koszuli pasującej do Twojego Ascota. Tak długo, jak masz klasykę, nie musisz się martwić o swoją Ascot. Możesz nosić je tak głośno, jak tylko chcesz.

3. Muszki. Wiązanie muszki to specjalna umiejętność, której każdy człowiek musi się nauczyć. Jeśli chcesz stworzyć własną modę i wyróżnić się w swojej indywidualności, musisz nauczyć się, jak właściwie ją wiązać. Jeśli chcesz tchnąć więcej życia w swój strój, możesz nosić jasne lub neonowe kokardki. Dodaje więcej dramatu bez przesadzania.

[ff id=”2″]